Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Results 1 to 8 of 8

Thread: Koncert na Stadionie Wroc³aw ?

^Eden Eden^ Tomcio's Avatar

Thumbs up Koncert na Stadionie Wroc³aw ?

Na stronie http://www.gazetawroclawska.pl/plebi...html?dolacz=1# mo¿na zg³aszaæ propozycje koncertów wokalistów oraz zespo³ów, co wy na to ¿eby zg³osiæ nasz± Lilly ?

Chcia³em sam zg³osiæ Alizee ale wole ¿eby kto¶ inny siê tym zaj±³, bo nie wiedzia³em co napsiaæ w rubryce "Opis" xd

Kto siê tym zajmie ? Co o tym w ogóle s±dzicie ?

Alizée Fan Tario's Avatar

W±tpliwe by w ogóle siê dosta³a, to sporo osób musia³o by wyraziæ chêæ, a my sami raczej nic nie ¼dzia³amy, + nie wiadomo czy Lilka by przyjê³a oferte koncertu tutaj gdyby nawet takow± otrzyma³a od organizatorów imprezy.

Alizée Fan

Tomcio, no proszê Ciê...Alizee na stadionie? W Polsce? E, to siê u nas nie przyjmie jak mawia³ klasyk.
    QUEEN(1971-2006): The Legend Lives On...

'Je¶li nie wrócê jutro
    o tej samej porze
    ¯yjcie dalej, ¿yjcie dalej...'.

A co w tym z³ego ? Jak organizatorzy dowiedz± siê, ¿e Polacy chc± koncertu Alizee to mo¿e go zorganizuj± i to nie musi byæ wcale stadion... Z takim podej¶ciem to koncertu nigdy nie bêdzie . Na dodatek widzia³e¶ wokalistów ? Wiêkszo¶æ z nich nie wype³ni stadion a maj± mnóstwo g³osów.

Quote Originally Posted by Mariusz View Post
    Tomcio, no proszê Ciê...Alizee na stadionie? W Polsce? E, to siê u nas nie przyjmie jak mawia³ klasyk.
    A co w tym z³ego ? Jak organizatorzy dowiedz± siê, ¿e Polacy chc± koncertu Alizee to mo¿e go zorganizuj± i to nie musi byæ wcale stadion... Z takim podej¶ciem to koncertu nigdy nie bêdzie . Na dodatek widzia³e¶ innych wokalistów ? Wiêkszo¶æ z nich nie wype³ni stadion a maj± mnóstwo g³osów.

Ca³e g³osowanie bêdzie wys³ane do organizatorów koncertów, wiêc je¶li zobacz±, ¿e Lilly ma du¿o g³osów to kto wie, mo¿e koncert siê odbêdzie... Co nam szkodzi spróbowaæ ?

Quote Originally Posted by Tario View Post
    W±tpliwe by w ogóle siê dosta³a
    Wszyscy sie dostaja...
    Last edited by Tomcio; 31st July 2014 at 16:32.

Alizée Fan

Tomcio, wiem ¿e bardzo by¶ chcia³ i w ogóle, ale trzeba byæ realist± w takich sprawach. Na trasie wiele koncertów w du¿o mniejszych miejscach mo¿e byæ odwo³ane, a TY mówisz o stadionie i to jeszcze w kraju, gdzie niemal nikt jej nie kojarzy. Piszê niemal, bo fani s±. Mam na my¶li skalê ludno¶ci w Polsce w porównaniu do tego, ilu nas jest.
    QUEEN(1971-2006): The Legend Lives On...

'Je¶li nie wrócê jutro
    o tej samej porze
    ¯yjcie dalej, ¿yjcie dalej...'.

Super Alizée Fan Moderator (PL) Jazzmin's Avatar

Ja jestem za tym, aby spróbowac, nawet je¶li koncert Lily w Polsce to rzecz nierealna . W koñcu zg³oszenie wokalisty/wokalistki nic nie kosztuje. Ale mo¿e lepiej jednak Ty, Tomcio napisz ten opis? Ja naprawdê nie mam na nic ostatnio czasu . No a trzeba by siê pospieszyæ, ¿eby Lily chocia¿ Conchitê zd±¿y³a przebic .
    Edit: O, jednak g³osowanie zakoñczone. Szkoda.
    Last edited by Jazzmin; 5th August 2014 at 16:12.
    Everyone knows I'm like Jessica Rabbit
    I'm your leading lady, I gotta have it, baby

Cam ivre Alizee Alizée is a Angel's Avatar

Dopiero tu zajrzalem no i po czasie, ale powiem Wam tak - na grupie facebookowej koreansko-chinskiego zespolu EXO (zapoznalem sie z ich tworczoscia w przerwie mojej przygody z tworczoscia Lilki), sa teraz akcje, ze Polscy fani chca zrobic jakies koncerty w Rybniku i daja linki glosowania ... To dla mnie po prostu niepowazne, przeciez takie cos nie ma prawa bytu. Jezeli ktos ma dojscia do takiej osoby, ktora moglaby cos zdzialac to tak, ale tak to nie widze szans na cos takiego.

====
    Moja pamiec slaba - przeciez Alizee juz raz byla w Polsce - jednak to efekt Lolity, cos takiego sie chyba nie powtorzy (ze tez wtedy nikt na to nie wpadl ...): https://www.youtube.com/watch?v=09Mx...metylgfISViPRg
    Last edited by Alizée is a Angel; 27th September 2014 at 04:38.

GG: 10016256