Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 181 to 194 of 194

Thread: Nasze wyjazdy, nieobecno¶ci...

5w4 Dragon's Avatar

Have fun
    " I'll tell you one thing about the universe, though. The universe is a pretty big place. It's bigger than anything anyone has ever dreamed of before. So if it's just us... seems like an awful waste of space. Right?"

Lilly town est un rêve... Moderator (PL) Czesteros's Avatar

15 pa¼dziernika lecê do Londynu trochê pozwiedzaæ

My GG: 4654525
    If i could fly ...

Super Alizée Fan Moderator (PL) Jazzmin's Avatar

Mój post bêdzie o mojej nieobecno¶ci, wiêc to chyba w³a¶ciwy temat

Chcia³abym siê z Wami po¿egnaæ. Wiem, ¿e nie by³am tu zarejestrowana nie wiadomo jak d³ugo, ale chyba tak wypada, tym bardziej, ¿e fajni tu ludzie i ogólnie mi siê podoba³o. Po prostu z pewnych powodów muszê opu¶ciæ to forum.

¯egnam.

J'en ai marre!

Nie wierzê ¿e ju¿ tutaj nigdy nie zajrzysz No chyba ¿e zostaniesz odciêta na zawsze od internetu co jest ma³o prawdopodobne, a przecie¿ wej¶cie na forum zajmuje pare sekund

Alizée Fan Sagittarius's Avatar

Szkoda, ¿e znikasz na jaki¶ czas bêdzie nam Ciebie brakowa³o Jazz. Jeszcze parê osób odejdzie i nasza sekcja zamrze. Sam przez studia, inne zajêcia i swoje problemy rzadko tu zagl±dam. Mam nadziejê, ¿e bêdziesz dalej czasami skroba³a co¶ na "mes-elegies", bo lubiê sobie czasami co¶ poczytaæ np. o Mylene. Mam nadziejê, ¿e jednak jeszcze do nas wrócisz

Alizée Fan Tario's Avatar

No nie wierzê, no daj spokój i nie ¿artuj, do prima aprilis jeszcze chwila. Po prostu jak znajdziesz chwile to wejdziesz i tyle, no, nie ma co od razu siê ¿egnaæ :X

No i wykraka³em Jazz chyba usunê³a swojego bloga, a ja nie zd±¿y³em wszystkiego przeczytaæ chyba, ¿e nie mogê go znale¼æ z jakiego¶ innego powodu. Szkoda, ¿e znika osoba, której najwiêcej siê na tym forum chcia³o. Dlaczego tak ca³kowicie siê odcinasz Jazz?

Widzê, ¿e ju¿ Jazz postanowi³a¶. Mam nadzieje, ¿e to tylko chwilowe wahanie nastroju i wrócisz za kilka dni/tygodni. : ) Trudno cokolwiek napisaæ, a o powody nie bêdê pyta³. Jednak je¶li chcesz porozmawiaæ na PW, to â?žwal ¶mia³oâ?. : P Trudno te¿ znale¼æ powód, aby zrywaæ kontakt tak definitywnie, ale pewnie takie siê znajd±. Nie bêdê siê ¿egna³, bo mam nadzieje, ¿e zaraz wrócisz.

------do usuniêcia------
    Last edited by A.N.ONI.M; 18th February 2014 at 23:10. Reason: 2x jeden post

Dziêki wszystkim za mi³e s³owa. Jak widaæ, jednak wróci³am... Có¿, do listy moich grzechów mogê chyba dopisaæ niedotrzymywanie obietnic . Przepraszam za zamieszanie, po prostu czasem mam sk³onno¶ci do dramatyzowania .

Mi³o ciê wiedzieæ z powrotem Jazz ba³em siê, ¿e zostawisz na na o wiele d³u¿ej Cieszê siê, ¿e jednak jeste¶ bo to forum przymiera, a ty zawsze robisz tu pozytywny ruch . Bêdziesz co¶ robi³a z powrotem z mes-elegies czy porzucasz to?

Mes-elegies nie wróci . Mo¿e kiedy¶ stworzê bloga z ulepszonymi wersjami tekstów z mes-elegies.
    Everyone knows I'm like Jessica Rabbit
    I'm your leading lady, I gotta have it, baby

ehh Jazzmin, nigdy wiêcej takich "jazd". ; ) Tak my¶la³em, ¿e wrócisz, ale kto wie. Mia³em tylko tak± nadziejê. Przezornie siê nie ¿egna³em, ¿eby teraz Ciê nie witaæ, ale i tak Ciê WITAM. : D

Alizée Fan Tario's Avatar

No widzisz? Mówi³em, ¿e to chwilowe. Dobrze, ¿e jeste¶