Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 181 to 182 of 182

Thread: Nasze ostatnie zakupy...

Szewronista Hanys's Avatar

Nigdy nie mow za wczesnie... Miala byc Xperia J, ale w Play byla tylko z rozowym tylem i nie wiadomo, ile musialbym czekac. Tak wiec mam Galaxy Ace 2. Jest porownanie, bo kumpel ma ten smartfon, ktory najpierw chcialem i jednak sie ciesze, ze koniec koncow mam Samsunga. Lepszy procesor, kreci filmy w 720p zamiast 480p i ogolnie nie tesknie za pjerwotnym wyborem. Dokladnie od srody tydzien temu ciesze sie nowym sprzetem :-)
    Last edited by Hanys; 2nd May 2013 at 22:20. Reason: Nie chce wprowadzac w blad.
    Urzêdowo nieuprzejmy.

Alizée Interested camen's Avatar

Quote Originally Posted by Dragon View Post
    Obu rzeczy zazdroszczê Na jak±¶ fajn± syntê polujê od kilku miesiêcy a Honda musi poczekaæ a¿ jej Sej zwolni miejsce
    U mnie ostatnio nie du¿o nowych zakupów. Karnet na si³kê, buty do biegania i parê gratów do Sejczento. Wiosna przysz³± to trzeba o siebie i auto zadbaæ
    mam syntê od nieco ponad miesi±ca a ogl±da³em niebo tylko raz nie mam za bardzo czasu na penetracjê nieba he he , ale powiem ,¿e widok jest niesamowity ( ksiê¿yc i jowisz bo tylko te dwa obiekty ogl±da³em) zbli¿a siê d³ugi weekend majowy wiêc napewno wystawiê na dwór i bêdê wypatrywa³ ciekawych obiektów
    je¶li chodzi o hondê to musia³em kupiæ lepsze autko bo astra mi siê ju¿ znudzi³a za¶ alfê da³em bratu ( troche siê zacze³a psuæ he he )