Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 2 of 18 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 342

Thread: [Oficjalny] Nowy album: Une Enfant du Sicle.

Mega Alizée Fan Moderator (PL)

Mmmm, trzeba szykowaæ powoli fundusze na nowy album
    PS. Ale ten czas leci, co nie? "Niedawno", cieszyli¶my siê z premiery Psychedelicies (cieszyli¶my pewnie u niektórych bêdzie wziête w cudzys³ów ;P).
    Last edited by PioB; 6th July 2009 at 15:59.
    "Arrêtez! De me dire que le vent a tourné, C'est pas vrai..."

WIELKI ZLOT FAN?W ALIZEE - KRAK?W, 21-22 SIERPNIA 2010

Bla Bla Bla kiko90's Avatar

Pewnie znając życie znów oddalą termin wydania 4 płyt xDD
    Mnie bardziej ciekawi nazwa płyty oraz terminy i miejsca koncertów związanych z 4 płytką

Ps. Hehe ja się tam cieszyłem x) zawsze coś nowego, odmiana, ale wiadomo, jak dalsze losy się potoczyły x/ Mam nadzieje, ze Lilka nie popełni tego błędu

Alizée4Ever Kamil's Avatar

Yes! Yes! Yes!
    Ale super, nowa p³ytka ju¿ za nieca³e 4 miechy JJJJUUUUUUUHHHHHHHHHUUUUUUU!!!!!!!

Kurde ciekawe jaka ona bêdzie? <my¶li>

No nic...xD skarbonka ju¿ siê poma³u zape³nia, teraz tylko czekaæ.

PS
    Nie wiecie ile taka nowa p³ytka mo¿e kosztowaæ??
    Do 70 PLN? czy wiêcej?

My YouTube Channel << CLIC >>

Warto moim zdaniem przypomnieæ sobie co pisa³em rok temu na temat p³yt Lilki (post z dnia 22 czerwca 2008r.) [przepraszam za naruszenie regulaminu z góry, je¶li skopiowanie postu mo¿e byæ takowym ].

Wiadoma sprawa, na tym polega forum, ¿e ka¿dy mo¿e wyraziæ swoje zdanie... Ja te¿ nie do koñca siê z Tob± zgadzam, bo przecie¿ chyba piêkniejszego obrazka nie widzia³em jak Lili ¶piewaj±ca L'Effet - a obok niej fan, który przy niej wydaje siê takim "biedakiem", który znalaz³ pocieszenie w³a¶nie w niej A ta piosenka w³a¶nie dope³ni³a efektu tego jak¿e rewelacyjnego momentu...
    Powiem Ci, ¿e nie wyobra¿am sobie innej piosenki jak w³a¶nie L'Effet w tej scenie
    Dla mnie osobi¶cie najwiêksz± magiê ma Gourmandises - po prostu p³yta, która ³±czy dzieciñstwo Lilki z jej wkraczaniem w doros³o¶æ... I to w taki uroczy sposób..
    Mo¿e popatrz na te p³yty z innej strony, nie porównuj ich, lecz popatrz na ka¿d± z osobna Gourmandises - tak jak powiedzia³em - dzieciñstwo + przekraczanie bariery doros³o¶ci... MCE - Lili, która jest jeszcze nie do koñca doros³a ( a przynajmniej nie chce by¶ tak± doros³± ) Psychedelicies - w pe³ni dojrza³a Lili z nutk± dziecinno¶ci ( sentymentalny powrót do korzeni... )
    Dla mnie KA¯DA ABSOLUTNIE KA¯DA z tych p³yt jest na swój sposób GENIALNA...
    Nie wiem mo¿e jestem inny, mi siê Psychedelicies podoba i to ka¿da piosenka... Jak s³ucham tej p³yty dostrzegam pewne podobieñstwo,które ³±czy j± z poprzednimi albumami - to, ¿e jest to spójna i uk³adaj±ca siê w jedn± ca³o¶æ p³yta... Nowoczesno¶æ pomieszana z tradycyjno¶ci±... Popatrz, nie ma na tej p³ycie skandalicznie "komercyjnych numerów" - co czêsto siê zdarza wielu obecnym osobom.. chodzi mi tu o komerchê rozumian± w taki sposób, ¿e tekst traci na znaczeniu, a muzyka jest pierwszym czynnikiem zbudowanym nie z serca a z chêci bycia bogatym...

I po dzi¶ dzieñ moje pogl±dy w tej kwestii siê nie zmieni³y Ciekawe czy Wy równie¿ zgadzacie siê ze mn±...?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    @Kamil19 Nie wiemy, ile mo¿e kosztowaæ nowa p³ytka, bo nie jeste¶my prorokami, ale my¶lê, ¿e nowa p³yta cenowo nie powinna raczej przekroczyæ 70 z³. Ale fani chyba s± wstanie daæ nawet i wiêcej ;P Co nie...?
    Last edited by PioB; 6th July 2009 at 20:31.

Cam ivre Alizee Alizée is a Angel's Avatar

MI zostana pieniadze z Korsyki (oczywiscie postaram sie wszystko wydac) + kieszonkowe + to ze "mamo ! musze miec ta plyte" i bedzie dobrze. Na koncerty bym nie liczyl - predzej zagra w Pakistanie albo Palestynie. Polacy - 90 % (oprocz nas) ma J± gleboko gdzies pewnie. Dawno zapomnieli o niej. Chociaz gdyby pojawilo sie info w TV (Teleexpress, Panorama, TVP INFO) wszyscy by sie obudzili moze. Nie wiem jaka by byla reakcja - jak wy myslicie ?

--- Nie bede postow nabjial ----
    Co do Lilly - 3 lata jej nie bylo na scenie ? Ale byla na koncertach w tym .. w Mexyku , nagrala kilka nowych piosenek i plyte, dostala nagrode (w Mexyku ), ale to chyba nie zmienia faktu ze powinni o niej pamietac. W marcu bylo nagrywane "Ici les Enfoires" i tam Lilly byla. Nawet w w teledysku sie pojawila na chwile. A ja sadze ze, gdyby cale Psychodelicje byly w stylu Mademoiselle Juliette i 50,60 plyta i Lilka odnioslyby sukces.
    Last edited by Alize is a Angel; 6th July 2009 at 22:47.

GG: 10016256

^Eden Eden^ Tomcio's Avatar

Jejku ty siê dziwisz 3 lata jej nie by³o na scenie muzycznej wiêc nawet w Francji o niej zapomnieli co widaæ po sprzeda¿y p³yty

Szewronista Hanys's Avatar

Smutna prawda jest taka, ¿e w Polsce nie by³o medialnej promocji p³yty. ¯adnego radia, ¿adnej telewizji. Dopiero potem raz za czas pu¶cili w TV Madmoiselle Juliette a o rozg³o¶niach radiowych nie chcê pisaæ.
    Urzêdowo nieuprzejmy.

Quote Originally Posted by Alizée is a Angel View Post
    --- Nie bede postow nabjial ----
    Co do Lilly - 3 lata jej nie bylo na scenie ? Ale byla na koncertach w tym .. w Mexyku , nagrala kilka nowych piosenek i plyte, dostala nagrode (w Mexyku ), ale to chyba nie zmienia faktu ze powinni o niej pamietac. W marcu bylo nagrywane "Ici les Enfoires" i tam Lilly byla. Nawet w w teledysku sie pojawila na chwile. A ja sadze ze, gdyby cale Psychodelicje byly w stylu Mademoiselle Juliette i 50,60 plyta i Lilka odnioslyby sukces.
    O Lilly pisali w gazetach. A je¶li chodzi o fanów Alizee nawet straci³a fanów gdy wyda³a swoj± drug± p³ytê np w Francji album Gourmandises sprzeda³ siê 800,000 egz a drugi tylko 200,000, wed³ug mnie na fanów wiernych trzeba zas³u¿yæ kilkoma latami popularno¶ci. Alizee mo¿e udowodni³a ¿e nie jest gwiazdk± jednego albumu ale jak czwarty album bêdzie siê gorzej sprzedawaæ ni¿ trzeci albo nie bêdzie tak popularny jak drugi albo trzeci album to prawd± bêdzie ¿e Alizee ju¿ nigdy sobie nie poradzi bez Mylene i tego go¶cia, albo gdyby poszuka³a jaki¶ lepszych osób do pracy nad nowym albumem, jaki¶ ludzi z stanów mo¿e.

Bolo pêknie to napisa³e¶

Quote Originally Posted by Tomcio View Post
    A je¶li chodzi o fanów Alizee nawet straci³a fanów gdy wyda³a swoj± drug± p³ytê np w Francji album Gourmandises sprzeda³ siê 800,000 egz a drugi tylko 200,000, wed³ug mnie [..]
    Były plotki, że przez zamieszczenie angielskich wersji piosenek spowodowało to,
    iż ilość sprzedanych płyt spadła ale to już inna bajka x)

Ahh ten 4fun.tv i MJ tylko ona doceniła wydany teledysk ...

ps. nawet w programach muzycznych nie było nic mowy nt. Lilki,
    jestem ciekaw, czy i tym razem stacje typu "Viva" nie zapomni o Alizee...

ps2. zaskakujące jest to też, że w październik-styczeń 2008 była
    puszczana czasami "Moi..Lolita, a znów tym razem puszczają "Moi...Lolita"
    coś w tym jest bracia x))

Sylwester,Lilly Fan sylvog83's Avatar

Ja sam wiele razy puszcza³em sms-y na teledysk lili MJ w 4fun.tv ¿eby go obejrzeæ. Szkoda ¿e nie puszczali potem fifty-sixty

Mega Alizée Fan chudyzam's Avatar

Quote Originally Posted by Tomcio View Post
    Mylene i tego go¶cia
    Czy Wam ten fragment podoba siê tak samo jak mi?

Kinda Veteran Dizzo's Avatar

Quote Originally Posted by kiko90 View Post
    By³y plotki, ¿e przez zamieszczenie angielskich wersji piosenek spowodowa³o to,
    i¿ ilo¶æ sprzedanych p³yt spad³a ale to ju¿ inna bajka x)
    Wiesz... Nie zdziwi³bym siê Angielskie wersje piosenek Lilki to jedne z rzeczy które mi siê u niej najmniej podobaj±.

Quote Originally Posted by kiko90 View Post
    ps2. zaskakuj±ce jest to te¿, ¿e w pa¼dziernik-styczeñ 2008 by³a puszczana czasami "Moi..Lolita, a znów tym razem puszczaj± "Moi...Lolita" co¶ w tym jest bracia x))
    ... Moi Lolita to Ci bêd± jeszcze przez 20 lat puszczaæ. Jebniêta polityka RMF FM - kupuj± do¿ywotnie licencje i wa³kuj± przez 30 lat ¿eby ludzi tym zamêczyæ

Quote Originally Posted by sylvog83 View Post
    Ja sam wiele razy puszcza³em sms-y na teledysk lili MJ w 4fun.tv ¿eby go obejrzeæ. Szkoda ¿e nie puszczali potem fifty-sixty
    Co za du¿o to nie zdrowo

Quote Originally Posted by chudyzam View Post
    Baaa

Quote Originally Posted by chudyzam View Post
    Zapomnia³em imienia no co ??

Mega Alizée Fan Hunti's Avatar

Prace nad albumem trwaj± od stycznia i chc± go ukoñczyæ w CZTERY miesi±ce, czy ja nie umiem czytaæ? Je¿eli tak, to ja bym siê zbytnio nie cieszy³a... Nie chcê siaæ defetyzmu, ale nie wiem, czy mo¿na zrobiæ dobrze dopracowany album w cztery miesi±ce... Nie wnikaj±c ju¿ w fakt, czy poprzedni album spe³ni³ oczekiwania fanów, bo to jest ju¿ kwestia gustu, ale z pewno¶ci± nie osi±gn±³ oczekiwanego odg³osu, sprzeda¿y i powodzenia, a o ile siê nie mylê to robili go znacznie d³u¿ej.

Ale ja i tak kupiê ten nowy album, jaki nie bêdzie

Wiesz Hunti, jak kto¶ jest geniuszem a nie "geniuszem" to i w miesi±c zrobi

Szewronista Hanys's Avatar

Nie wiem jak Lili, ale s± arty¶ci potrafi±cy zrobiæ nawet 2 dobre albumy w ci±gu roku. Obawiam siê tylko, ¿e nowy album bêdzie podobny d¼wiêkowo do Psychedelices i buba.
    Urzêdowo nieuprzejmy.

Ogl±da³em kiedy¶ wywiad z jednym artyst± i on powiedzia³ ¿e zrobili wszystkie piosenki w jeden miesi±c tylko ¿e jeszcze zostaje monta¿e g³osu, ok³adka itd i dlatego to tak d³ugo trwa.

Toc De Mac Alizée Fan Moderator (PL) Marzec's Avatar

http://img525.yfrog.com/i/cks.jpg/

Alizée stworzy³a projekt zabawki "Michael Jackson" dla Cirkus Bazar Ajaccio czymkolwiek to jest Ja zak³adam, ¿e bazar w cyrku

Fajne loczki ma MJ
    Szkoda, że nie będzie dostępu kupna takiej zabawki w Polsce

Fateless...

To CB to jaka¶ aukcja charytatywna