Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 96 of 96 FirstFirst ... 4686949596
Results 1,901 to 1,905 of 1905

Thread: O wszystkim i o niczym ^_^

 1. #1901

  Default

  Quote Originally Posted by Alizée is a Angel View Post
  ...
  Za to przy starych teledyskach poczulem sie jakbym znowu mial 12-13 lat ... piekne czasy, ale juz nie wroca - zarowno moja mlodosc jak i stara, dobra Lilka.
  A Wy jak zyjecie?
  Masz dopiero 21 lat, a piszesz, że młodość już nie wróci. Teraz jesteś młody, poza tym człowiek w podeszłym wieku, również może być szczęśliwy. ; ) ehh co się dzieje na tym świecie!? : D To samo tyczy się Lili; nie wierzę, że gdyby zapukała do twoich drzwi i pobyła z Tobą z 3 dni, napisałbyś to samo... ^_^ Napiszesz, że taka sytuacja się nie wydarzy, racja, ale gdyby się wydarzyła, tak właśnie by się stało. Tak jak wówczas, napisałbyś nam o tym, że to są właśnie najpiękniejsze Twoje czasy i że jest to "stara, dobra Lilka", tak obecnie możesz dostrzec w Niej swą dawną Lili. Jest to trudniejsze, ponieważ kontakt jest taki jaki jest, jednak nie inny jak ten, dzięki, któremu poznałeś "starą dobrą Lilkę".

  Korzystaj z tych chwil, zawsze będą z Tobą.

  PS
  Przypadkiem znalazłem taką ciekawą stronkę: http://www.fee-clochette.com/ Na dole jest podział na lata. Chyba sobie coś sprawię w sygnaturce.

 2. #1902
  5w4 Dragon's Avatar
  Join Date
  15th Jul 2006
  Location
  Sosnowiec\Poland
  Age
  27
  Posts
  6,573
  Rep Power
  54

  Default

  Na tym forum to już chyba tylko wiatr hula Nawet nie jestem pewien czy ktokolwiek odczyta tego posta. Strasznie nostalgłem za tym co się tu działo 9 lat temu (o qwa o.O) i strasznie mnie zdziwił fakt iż w momencie gdy Lilka wróciła na dobre nagle forum umarło. Tak bardzo czekaliśmy na jej powrót, jakikolwiek znak życia, a teraz panuje tu taka cisza : ) Ja wiem, że wszyscy już z tej fanowskiej miłości wyrośliśmy (sam wyrosłem) ale nadal mnie to dziwi.

  Hallo, jest tu kto?
  " I'll tell you one thing about the universe, though. The universe is a pretty big place. It's bigger than anything anyone has ever dreamed of before. So if it's just us... seems like an awful waste of space. Right?"

 3. #1903

  Default

  ^Hej Dragon. Jestem, jestem, ale ostatnio zaglądam tu rzadziej, bo jest tak jak już pisałeś. Dobrze tu kogoś widzieć, a tym bardziej "starą mordkę". : P Tak, czas leci nieubłaganie, ale to co zostało nam po Alizée/forum już nam zostanie i nie da się tego zmienić czy nam się to podoba czy nie, wiec i tak tu będę pewnie zaglądał. : ) Obecnie wysyła się tu wiadomości jak w przestrzeń kosmiczną - może ktoś odpowie... : )

 4. #1904
  프셰미슬라프 FanPage Staff
  Moderator (RU)
  Moderator (PL)
  Przemyslav's Avatar
  Join Date
  10th Oct 2003
  Location
  日本国 / 대한민국
  Age
  34
  Posts
  25,507
  Blog Entries
  1
  Rep Power
  137

  Default

  Boże jak mnie tu dawno nie było


  Przemyslav on: EnglishRussiaFaceBookFlickrGoogle+me2dayTumblr

 5. #1905
  Lilly town est un rêve... Moderator (PL) Czesteros's Avatar
  Join Date
  23rd Nov 2004
  Location
  Poland -> Poznañ
  Age
  31
  Posts
  10,422
  Rep Power
  73

  Default

  Mnie też

  My GG: 4654525
  If i could fly ...

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •