Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 81 of 83 FirstFirst ... 31717980818283 LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 1657

Thread: ‹‹ Sprawy dotycz±ce forum, skargi, uwagi ››

Alizée Interested Martin_87's Avatar

Default przyda³by siê Unicode...

Zauwa¿y³em, ¿e to forum u¿ywa kodowania ISO-8859. Powoduje to oczywiste problemy z wy¶wietlaniem znaków z ró¿nych stron kodowych na jednej stronie.
    Oprócz tego pojawiaj± siê problemy z automatycznym rozpoznawaniem kodowania - strona czasami zostanie zdekodowana jako ISO-8859-1 (bo taki jest charset w headzie strony), zamiast ISO-8859-2 (wschodnia Europa).
    Do tego nie wy¶wietla siê poprawnie u nas francuski znak: "`e", który nie wystêpuje we wschodnioeuropejskim ISO.

Tak chcia³em tylko zasugerowaæ, ¿e fajnie by by³o, je¶li by³by u¿ywany Unicode. Jednak zdajê sobie sprawê, ¿e przej¶cie na UTF-8 je¶li posty w wielu jêzykach s± trzymane w bazie w ISO-8859, nie jest takie proste.

Mega Alizée Fan Moderator (PL)

Witam.

Jako, ¿e zbli¿a siê Nowy Rok - postanowi³em uporz±dkowaæ wiele rzeczy w swoim ¿yciu. My¶la³em nad t± kwesti± przez ostatnie kilkana¶cie dni i postanowi³em, ¿e warto przekazaæ kolejnej osobie pa³eczkê moderatora. Oczywi¶cie, je¶li jest to konieczne i je¶li tutejsza spo³eczno¶æ uzna, ¿e taka mo¿liwo¶æ jest godna rozwagi. Oczywi¶cie moja rezygnacja z pe³nienia tej funkcji nie oznacza, ¿e ¿egnam siê z forum - wrêcz przeciwnie. Mam coraz mniej czasu ostatnio i g³upio by mi by³o, pe³niæ tê funkcjê nie bêd±c dobrze dyspozycyjnym, co zreszt± da³o siê odczuæ niedawno jednemu z u¿ytkowników, który musia³ troszkê poczekaæ na zaakceptowanie jego postów, za co oczywi¶cie zosta³ przeproszony. Mam nadziejê, ¿e nie bêdziecie mieli do mnie ¿alu - kiedy¶ chcia³em zrezygnowaæ pod wp³ywem emocji, teraz na szczê¶cie jest to w pe³ni rozwa¿ona decyzja. Poza tym, taka jest naturalna kolej rzeczy - zreszt±, widzê paru kandydatów, którzy s± du¿o czê¶ciej ode mnie na forum i mogliby byæ dobrymi moderatorami, znacznie lepszymi ode mnie. Chcia³em podziêkowaæ te¿ wszystkim, którzy kibicowali mi i trzymali za mnie kciuki - w du¿ej mierze pomog³o mi to w sytuacjach "kryzysowych". Pozdrawiam.
    "Arrêtez! De me dire que le vent a tourné, C'est pas vrai..."

WIELKI ZLOT FAN?W ALIZEE - KRAK?W, 21-22 SIERPNIA 2010

Skoro jeszcze moderatorzy siê nie wypowiedzieli i nikt w ogóle, to mo¿e ja co¶ napisze. Je¶li nie jest konieczne, aby¶ by³ czê¶ciej na forum ni¿ jeste¶ aktualnie jako moderator, a tylko dlatego chcesz zrezygnowaæ bo: „g³upio by mi by³o, pe³niæ tê funkcjê nie bêd±c dobrze dyspozycyjnym” to by³oby wielk± strat± zmieniaæ cokolwiek w tej kwestii. Je¶li chcesz zrezygnowaæ bo doszed³e¶ do wniosku, ¿e nie masz czasu, s± wa¿niejsze rzeczy, lub ci±¿y na tobie niepotrzebna odpowiedzialno¶æ, to ju¿ podj±³e¶ wybór. Tak czy inaczej mam nadziejê, ¿e bêdziesz czê¶ciej na forum ni¿ ostatnio. W tym, drugim przypadku, trzeba zastanowiæ siê, czy jest w ogóle potrzebny czwarty moderator. Je¶li tak, to zapisaæ chêtnych i przeprowadziæ demokratyczne wybory. : ) W tym przypadku mam chyba kandydata. My¶lê, ¿e bycie moderatorem polskiej sekcji forum Alizée to przywilej i duma.

Prawdopodobnie Marzec równie¿ przestanie byæ moderatorem - od dawna nie by³ aktywny na forum, zatem nie wywi±zuje siê ze swojej funkcji, co jest przes³ank± do jego dymisji. W takiej sytuacji pewnie pozostanie dwóch moderatorów - czy jest to liczba wystarczaj±ca - wg mnie niekoniecznie; pamiêtajmy, ¿e w najbli¿szej przysz³o¶ci pojawi siê nowa p³yta Lilki, wiêc forum znowu mo¿e zrobiæ siê bardzo aktywne jak niegdy¶ i trzeci Moderator móg³by okazaæ siê w takiej sytuacji bardzo przydatny. Ale to jest ju¿ kwestia, któr± oczywi¶cie powinni¶my rozwa¿yæ wspólnie i podj±æ decyzjê czy zorganizowaæ wybory na nowego moderatora czy mo¿e taka opcja jest zbêdna.

5w4 Dragon's Avatar

A¿ mi przypomnia³e¶ czasy kiedy ja by³em modkiem ;D ten okres w moim ¿yciu okre¶lê jednym krótki zdaniem - wódka, dziwki i lasery Ale rozumiem Ciê doskonale bo sam w pewnym momencie poczu³em ¿e trzeba siê zrzec tego zaszczytnego tytu³u i oddaæ go w inne rêce Pomijam fakt, ¿e na dobr± sprawê to nawet jeden mod nie ma tu nic do roboty (zw³aszcza ostatnimi czasy )
    " I'll tell you one thing about the universe, though. The universe is a pretty big place. It's bigger than anything anyone has ever dreamed of before. So if it's just us... seems like an awful waste of space. Right?"

Jak mi³o Ciê znów... czytaæ.

Dok³adnie, a poza tym nie ma co na si³ê ci±gn±æ - wiadomo, "trzeba wiedzieæ, kiedy ze sceny zej¶æ". Swoj± drog± - ja te¿ mam ju¿ swojego kandydata na moda jak co¶.

Alizée Fan qense's Avatar

PioB brachu...skoro czujesz,że powinnieneś zakończyć swoje rządy na forum to nie pozostaje nam nic innego jak podziekować Ci za ten czas w którym pełniłeś te mimo wszystko zaszczytną funkcję.
    Faktycznie dużo z naszej ekpiy coraz rzadziej pojawia sie tutaj,często z braku czasu,czasem z innych powodów...sam nieraz wkurzam się na siebie,że nie jestem tutaj stałym i częstym bywalcem,a nie powinno tak być...nie powinniśmy się Panowie "wygaszać",ale coż zrobić pozostaje mieć tylko nadzieje,że w tym nowym roku więcej nas będzie-tych nowych fanów,ale i tych starych,tych którzy spędzili tutaj naprawde szmat czasu...chciałbym żebyśmy zawsze byli jednością i sam sobie również tego życze
    Wszyscy dorastamy,starzejemy się,niektórzy zakładają rodziny inni nie,niektórzy byli tutaj i odeszli...szkoda...każdy jakoś podąża w swoim kierunku i czy to się komuś podoba czy nie tak jest bo tak ktoś to wymyślił...ale mimo tego pamiętajmy wszyscy i nie zapominajmy:

Alizee Forever...trwajmy dalej...
    Last edited by qense; 4th January 2012 at 14:21.

Piêknie napisane, qense. Nie jestem pewny przysz³o¶ci tego forum, ale jestem pewny, ¿e sentyment do tego miejsca i do Was pozostanie na zawsze.

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

Róbta tak dalej To teraz ewentualnie wybory ogólnoforumowe lub poprzez monarchiê - wskazanie nastêpcy ^_^

Przemyslav on: EnglishRussiaFaceBookFlickrGoogle+me2dayTumblr

Mega Alizée Fan chudyzam's Avatar

Niesamowite - trwa wymiana postów w 3 ró¿nych w±tkach

Nie to forum od¿yje wreszcie

haha, idzie jak po gruzie. Zaraz kto¶ pójdzie spaæ i nie ma kto go zast±piæ. : )

PS
    Zabawa: Kto opu¶ci teraz pierwszy forum ten frajer. : D

Super Alizée Fan Moderator (PL) Jazzmin's Avatar

W 3 watkach przez 3 osoby ^^ . 3 to fajna liczba
    Everyone knows I'm like Jessica Rabbit
    I'm your leading lady, I gotta have it, baby

Mega Alizée Fan chudyzam's Avatar

Dobra to piszemy

Hej, bardzo przepraszam za moj± niecierpliwo¶æ, ale chyba nie zbijecie, jak zapytam?
    Rozumiem tê ca³± sprawê z prawami autorskimi i rozumiem te¿, ¿e uporz±dkowanie tego na polskiej sekcji trochê czasu zajmuje... Ale czy dzia³ z dyskusjami o Alizée w koñcu wróci i kiedy?

Mia³em zapytaæ o to samo. : ) Ju¿ min±³ do¶æ spory kawa³ czasu, a informacji o postêpach jak nie by³o tak nie ma. Chyba, ¿e tych postêpów w ogóle nie poczyniono poza jednym, wci¶niêciem Delete. : P Ta czê¶æ forum podtrzymuje nasz± sekcjê przy "¿yciu" jak respirator, tym bardziej, ¿e s± wakacje, wiêc "jak ¿yæ" gdy przy nim majstruj±? ; )

Chcê od¶wie¿yæ dyskusjê na temat nowych moderatorów. Có¿, przyda³by siê choæ jeden, który bywa³by czê¶ciej na forum. Widzê, ¿e czê¶æ userów, zw³aszcza tych bêd±cych d³u¿ej na forum ma nawet konkretne propozycje, kto to by mia³ byæ. Radzi³abym Grupie Trzymaj±cej W³adzê zabraæ siê za jakie¶ wybory czy co¶, bo bez aktywnych modów nie ma szans na choæby minimalny rozwój forum (zarejestruje siê kto¶ nowy i nawet nie ma kto go zaakceptowaæ). Poza tym sekcja z dyskusjami na temat Alizée nie wróci³a, bo, jak napisa³ mi Orion, polscy moderatorzy nie oczy¶cili jej jeszcze z materia³ów objêtych prawami autorskimi.

Alizée Interested Norweski zomowiec's Avatar

Zg³aszasz kandydacie?

Alizée Fan Sagittarius's Avatar

Co racja to racja przyda³by siê nowy moderator. Tak samo u mnie by³o z blokad± postów, które musia³y byæ akceptowane przez moderatora pojawia³y siê 1-2 tyg pó¼niej. A ty Jazzmin nie chcesz?

Ja bym raczej typowa³a A.N.ONI.Ma, Hanysa albo Tomcia, je¶li którykolwiek ma chêæ do moderowania.

Quote Originally Posted by Jazzmin View Post
    Ja bym raczej typowa³a A.N.ONI.Ma, Hanysa albo Tomcia, je¶li którykolwiek ma chêæ do moderowania.
    Dziêki Jazzmin, ale ja siê chyba nie nadaje, a i teraz mam pewne wa¿ne sprawy do zrobienia i muszê siê z nich uwolniæ. Dlatego nie chcê siê przywi±zywaæ do obowi±zków, a pó¼niej zawie¶æ.

Na pewno potrzeba pewnych dzia³añ. Jest za ma³a aktywno¶æ obecnej ekipy (akceptacja nowych kont, modernizacja tematów i postów pod wzglêdem praw autorskich). Nie ma sensu trzymaæ na si³ê tych, którzy nie chc± lub w niedalekiej przysz³o¶ci „nie bêd± mieæ czasu”. Moim zdaniem wystarczy dwóch, ale aktywnych moderatorów, ewentualnie trzeci w razie nieobecno¶ci pozosta³ych, aby akceptowa³ konta. Moderatorów jest mniej wiêcej tyle, ile obecnie aktywnych osób na forum. Moim zdaniem, przy wyborze (zw³aszcza tego, „na dzi¶”) moderatora nale¿a³oby by braæ przede wszystkim pod uwagê:

- doczesn± regularn± obecno¶æ,
    - przysz³± regularn± obecno¶æ, (musi mieæ tego ¶wiadomo¶æ i siê zadeklarowaæ)
    - umiejêtno¶æ po stronie technicznej (nie wiem konkretnie co musi umieæ, dobrze by by³o gdyby jeden z moderatorów z w³asnego do¶wiadczenia napisa³, czy jaki¶ umiejêtno¶ci, wiedzy potrzeba : ),

O innych nie piszê bo te, zw³aszcza teraz s± chyba najwa¿niejsze.

Przemyslav co z obecnymi moderatorami? Bo je¶li bêd± mieæ czas na dalsz± pracê to bym nic nie zmienia³, tylko niech przynajmniej uporz±dkuj± t± sekcje.

Tags for this Thread