Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 1 of 50 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 986

Thread: Rocznica

Mega Alizée Fan

Default Rocznica

Wpadl mi do glowy ten temat zeby wnim obchodzic swojom " rocznice " pobytu na forum rok temu 22 grudnia mialem chetke na poszukanie czegos fajnego ... po namysle google i jedziemy z haslem Alizee znalem juz ja wczesniej ale nie mialem nic szczegolnego na kompie pare stronek i tu patrze forum alizee wyglada przyzwoicie dostalem zdziwka jak zobaczylem ze jest polska sekcja odrazu bez namyslu sie zarejestrowalem ... szczerze mowiac do tamtej pory na jakims forum najdluzej bylem moze z 2 tygodnie a tu prosze juz rok mija nie pamietam dokaldnie ale chyba kolo 18 ... czy to nie jest cos ? pierwsze posty pogawedki potem to wszystko minelo i weszlo po prostu w krew lookanie na te forum bylo czyms oczywistym byly chwile zwatpienia ale chyba kazdy je ma poznalem tutaj sporo elo elo elo yoyo mezo mezo niggerskich flow ziomoof na tym forum bylo czasem wiecej ludzi czasem mniej czasem wiecej Alizee czasem mniej ale zawsze klimat sie utrzymywal szkoda ze Lily daje tak malo informacji ale z drugiej strony tak duzo zeby te forum sie utrzymywalo big thnx wam wszytskim a szczegolnie tym co sa od jak najdluzej

"we brok Berlin down now we brok China"

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

ja to pamietam ze szukalem jak zawsze zreszta jakis mediow o Lili i tesh jakos porpzez strone Riccardo tu wszedlem to tam lookalem posty na ang i niem sekcji do videos tesh pacze jest pl i lookam a tam Croolik a jush go czailem z PL stronki o Lili no to dawaj to wtedy pamietam z poczatkow Croolika Sebe Harpagona Kope lat

Przemyslav on: EnglishRussiaFaceBookFlickrGoogle+me2dayTumblr

Mega Alizée Fan

Ja dosta³em og³oszenie pracuj±c jeszcze na www.alizee.prv.pl Wtedy widzia³em w tym tylko konkurencjê i nawet nie chcia³em uwierzyæ, ¿e to mo¿e byæ jakie¶ lepsze, bardziej z przysz³o¶ci± forum. Poprostu - konkurencja W koñcu po d³u¿szym czasie zajrza³em i przekona³em siê... pierwszego dnia napisa³em 20 postów. Pó¼niej doszed³em do 1000... i absencja przez blisko pó³ roku. Uwierzy³em , ¿e to forum sta³o siê okropne... ale wiara powróci³a i ja powróci³em
    I oto jestem Et ainsi soit-je
    www.mylene.pl <-- ¦wiat Mylene Farmer

Super Alizée Fan

A ja co prawda zna³em stronê, a potem i forum Riccarda na d³ugo zanim tu do³±czy³em, ale zarejestrowa³em siê dopiero jak mi siê do galerii zachcia³o :) No a jak ju¿ siê zarejestrowa³em, to pomy¶la³em, ¿e nic nie zaszkodzi jak co¶ tam poskrobiê, zw³aszcza, ¿e pojawi³a siê polska sekcja. Ale i tak zbyt wiele czasu to raczej tu nie spêdzi³em ;)

Mega Alizée Fan

Ja mia³em rocznicê 8 dni temu 14 Grudnia
    Pewnego pieknego poranka pomy¶la³em sobie "Poszukam sobie czego¶ jeszcze o Alizée"
    I trafi³em na stronkê C(r)OOL'ik-a, a tam by³ link do forum
    Czyta³em ca³e forum ze 3 dni, i sie zarejstrowa³em I tak a¿ do dzi¶ z ma³ymi przerwami

Mega Alizée Fan

18 Pa¼ 2003
    Moja przeminê³a dok³adnie w dzieñ wydania p³yty En concert. Jaki ja by³em ¶lepy

Mega Alizée Fan

Michel,
    18 Pa¼ 2003
    Moje urodziny

Mega Alizée Fan

Wszystkiego naj naj

Alizée Fan Hubi's Avatar

JA tam pamietam, że o forum dowiedziałem się całkiem przypadkiem. Szukałem czegoś o Alizee, i weszłem na stronkę POPCORNu, wpisałem Alizee, i wyszukało, był tam jakiś temat o forum Alizee. Więc nie myśląc długo wszedłem żeby zobaczyć. Wszystko było fajnie, do czasu aż nie chciałem coś napisać, bo musałem się zarejestrować, a że były to moje początki w sieci, nie zauważyłem tej opcji( nie wiem może to z przejęcia że znalazłem jakieś forum ).
    Wtedy dałem sobie spokój, ale jakiś miesiąc później znowu znalazłem forum, no i teraz poszło jak trzeba . Moja rocznica na forum no już bliżej niż dalej, różnie tu było, ale nawet jeśli się wcześniej denerwowałem na to co się tu dzieje, to juz przywykłem, zresztą jak dla mnie wszystko idzie teraz jak trzeba, więc tylko tak dalej . Zauważyliście, że większość znalazła się tu przypadkiem, szukając czegoś o Alizee, jak to czasem przpadek może zmienić całe życie wręcz
    No-one is perfect, even I.
    Pozdrowienia dla wszystkich fanów.

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

ja to kurde nie wiem jak sie stalo "telepatia" ale z Croolikiem tego samego dnia zesmy sie zarejestrowali <lol> swoj swego wyczuje

Mega Alizée Fan

Ja zaledwie 8 dni pó¼niej... wtedy dla mnie wydawa³y siê to byc ca³e wieki... a dzi¶?? Mrugniêcie oczkiem

Super Alizée Fan

ja to pamietam ze szukalem jak zawsze zreszta jakis mediow o Lili
    Świstak ty piracie hehe <lol> Ja wpadłem na forum gdzieś w połowie listopada <lol> poczytałem prawie wszytkie postyi zarejestrowałem się 28 Listopada 2003 rocznica już była heh e Szkoda że forum nie liczy czasu zalogowania na stronce hehe top byśmy sie dopiero zdziwili ile to życia
    ASUS A3500L {Intel Celeron M 370, 15" XGA TFT, DVD-RW, 256 MB DDR, 40 GB HDD, Power4 Gear+}

Rower rulezzzzzzzzzz!!!!! Darkthrone's Avatar

ja z pocz±tku my¶la³em (ale nie wiem czemu ) ¿e zaloowanie sie jest p³atne. A trafi³em tu ze strony http://www.alizee-fanpage.com Chcia³em sie dostac do galerii ale to wymaga³o zalogowania na forum, i oto jestem
    GG: 4241385

Mega Alizée Fan

Ja niczym oryginalnym nie zablysne bo w znalezieniu forum pomoglo mi google i haslo "Alizee" w wyszukiwarce Pamietam ze najpierw odkrylem forum a dopiero potem stronke Oczywiscie zdziwilem sie nieziemsko ze byla polska sekcja. No jeszcze z moich poczatkow mojej dzialalnosci na forum najbardziej pamietam Croolika ktory mnie wprowadzal do swiata Alizee i z ktorym jestem zlaczony wiezami rodzinno-miejscowymi Na poczatku mojego pobytu na forum mialem chyba jedna z najwiekszych srednich liczby postow na dzien pobytu co sie wiazalo z 16 godzinnym sledzeniem forum dziennie i dzialaniem rowniez w sekcji angielskiej. W ten sposob nagle przekroczylem magiczna liczbe 1000 postow(Mam nadzieje ze wiekszosc sensownych ) Od paru miesiecy moja aktywnosc siegla poziomu zerowego i watpie by to sie zmienilo w najblizszym czasie jednak pamietajcie chlopaki i dziewczyny (MAm nadzieje ze w czasie mojej nieobecnosci wreszcie jakies zagosily w naszej malej rodzinie ) ze jestem z wami jesli nie cialem to chociaz dusza i cokolwiek byscie nie robili to to popieram

^AoS^Feniks

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

Feniks:
    No jeszcze z moich poczatkow mojej dzialalnosci na forum najbardziej pamietam Croolika ktory mnie wprowadzal do swiata Alizee i z ktorym jestem zlaczony wiezami rodzinno-miejscowymi
    O tak Siê muszê kiedy¶ zjawiæ w DG. Tak blisko a tak daleko.
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Alizée Interested

Ja po³±czony tymi samymi wiêzami rodzinno- miejscowymi (jak Croolik i Feniks) z Darkthronem, zosta³em podstêpnie <joke> namówiony do zalogowania siê na forum, i oto jestem.
    "S³u¿ba i ¶mieræ bezimienna ku wznios³ej chwale ojczyzny"

gg: 2292511

Gniewny Rozpruwacz Tarcz

Panie i Panowie!!!
    Ta zacna chwila przejdzie do mojej i (byc moze) forumowej historii!!!
    Otóz ten post, jest tym, ktory dodaje przy liczniku moich postow czwart± cyferkê!!!
    Panie i Panowie!!
    To jest 1000-ny moj post na tym forum!!!
    jak ten czas szybko leci
    jakim cudem ja wytrzymalem tyle na tym forum??? (dla przykladu na forum ASROMA.PL jestem zarejestrowany kilka dni dluzej - a postow mam cos kolo 50 )

moge uznac to za moj± ma³± rocznice, gdyz okr±glego milenijnego jubileuszu na codzieñ siê nie obchodzi, no nie???
    Co prawda, na forum zarejestrowa³em siê 16.10.2004, czyli jeszcze nawet niejestem roku, na tym forum, zostalo mi jeszcze 54 dni do pierwszej rocznicy pobytu na tym forum....

w tym czasie przez forum przewinelo sie wielu uzytkownikow, a ja trwam, i trwam, trwam jak croolik, jak swistaq, i bede trwal (mam nadzieje) z nimi do konca istnienia tego forum (oby ten koniec jesio dluuuuuugo poczekal) a moze nawet dluzej mam nadzieje drogie panie i drodzy panowie (te slowa kieruje do tych, ktorzy jeszcze do tysi±ca jeszcze niedoszli) ze tez kiedys osi±gniecie t± magiczn± liczbê, a drodzy panowie (¿adna z pañ w polskiej sekcji niema czterech cyferek w liczniku) ktorzy juz przekroczyli tysiac (ja tez juz sie zaliczam) zeby dozyli pi±tej cyferki w liczniku (tego to nikt jeszcze na tym forum niema )

a tera troche statystyk o mnie:

Wszystko o snajper

Alizée Lover Do³±czy³: 16 Pa¼ 2004

[0% z ca³o¶ci / 3.21 postów dziennie]
    Znajd¼ wszystkie posty snajper

Sk±d: POLAND / PODKARPACIE / KROSNO / UMGKS NAFTA
    Licznik s³ów: 35,410

35.45 ¶rednia liczba s³ów w po¶cie
    Strona WWW:

Zawód:

Zainteresowania: strzelectwo sportowe, football, koszykowka, ultras, asroma, hip-hop

Urodziny: 27 Wrz 1990

Znak zodiaku: Waga

Chiñski znak zodiaku: Koñ

P³eæ: Mê¿czyzna

do tego: napisanych tematów:
    Aktualno¶ci Alizee: 1
    Pytania/Opinie o Alizee: 1
    Forum Generalne: 12
    £±cznie: 14

wiêc raczej w tej kwestii jeszcze sporo mi brakuje do swistaq, bo on to chyba ma 10x wiecej tych tematow

to jest statystyka jeszcze przed napisaniem tego posta

no ale statystyki nie sa wazne, **j z tym ile kto ma postow, wazne ze wszystcy sa i wszystkim wesolo

Inactive/Banned

Hehe snajper nawet nie pamietam kiedys sie na forum pojawil a tu juz 1000 post . Gratulacje Jesli chodzi o mnie to 25 pazdziernika bedzie juz 2 lata jak tu jestem

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

Croolik za troche czasu my walniemy jak±¶ flachê, z okazji rocznicy kurna jako¶ to tak gejowsko zabrzmia³o, sorry

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

swistaq:
    Croolik za troche czasu my walniemy jak±¶ flachê, z okazji rocznicy kurna jako¶ to tak gejowsko zabrzmia³o, sorry
    Fakt, w tym samym dniu nam wypada. Niez³a z nas parka.

Snajperowi gratulujê tysiêcznego posta. Teraz to ju¿ tylko z górki.

Aha, jest jedna osoba, która ma 5 cyferek na forum. Jest ni± Homer z 10365 postami na karku.
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Tags for this Thread