Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 3 of 277 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 5540

Thread: ‹‹ Masz problem, pytanie - pisz tutaj, pomo¿emy ^_^ ››

Super Alizée Fan

http://www.alizee-fanpage.com/chat/

Wiem że to jest chat ale coś tam z kanałami ircowymi też jest-nie za bardzo znam się na tym.Na ircu wogóle byłem dosłownie raz...
    unreal to meet her,smile to her,touch her...

Super Alizée Fan

Quote Originally Posted by TomeG
    Mam fatalny problem, chłopaki....

Otóż oswajam się obecnie z nowym windowsem - XP. JEdnakże nie mogę w pełni korzystać z Outlooka Expressa.... Dlaczego?? Mogę pobierać maile z mojej skrzynki na interii... ale już nie jestem w stanie nic wysyłać....

Wiecie jak to to naprawić....???
    Widzę że sprawa załatwiona.Ja również miałem co nie miara problemów z OE pod 98se.Może lepiej przerzucić się na BATA który podobno jest najlepszym klientem pocztowym?
    Ale co mnie interesuje to to czy bezpieczniej mailować przez OE czy też poprzez bezpośrednio portal?Interesuje mnie to dlatego bo dowiedziałem się że dość łatwo wyłapać jest pakiety przez innych userów z mojej sieci...

Quote Originally Posted by croolik
    Narazie tylko sonduję co to forum jest warte oraz przeglądam posty, żeby się zorientować mniej więcej jacy ludzie tu piszą i czy jest w ogóle tutaj jakiekolwiek dla mnie miejsce...
    No i jak pierwsze wrażenia?Miejsca Ci u nas dostatek

poczułem się tym urażony.
    a ja się niemal poczułem urażony....
    Koledzy nie ma powodów...Pierwsze koty za płoty i wszystko jest ok

Nie przesadzajcie, pytania nie są aż tak trudne...
    Może z tymi zębami to taka podpucha jak w teleturniejach i okaże się na końcu że jej nic nie brakuje...

Quote Originally Posted by Artee
    No niestety...z zabkami musicie poczekac go konca konkursu
    Dobre również może być mowa o żabkach

Trzeba będzie spróbować-aczkolwiek nigdy nie wiodło mi się w żadnych konkursach...

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

unreal a ecrit:
    Ale co mnie interesuje to to czy bezpieczniej mailować przez OE czy też poprzez bezpośrednio portal?Interesuje mnie to dlatego bo dowiedziałem się że dość łatwo wyłapać jest pakiety przez innych userów z mojej sieci...
    No to jest prawda, że do czasu wyjścia z LANa pakiety można dość łatwo przechwycić. Mailowanie przez portal wydaje się o tyle bezpieczne, że wiele z rodzimych portali oferuje szyfrowanie SSL - wiadomość jest przekazywana szyfrowanym kanałem od Ciebie.
    No i jak pierwsze wrażenia?Miejsca Ci u nas dostatek
    Hehe, to moje 'sondowanie' zamieniło się w ekspolrację pełną gębą, ale chyba nie macie mi tego za złe?
    Koledzy nie ma powodów...Pierwsze koty za płoty i wszystko jest ok
    No pewnie, ale to pewnie nie ostatni raz jak się poprztykamy :-) Oczywiście nie chciałbym tego, ale się może zdarzyć najlepszym ;-)

P.S.: A ząbki to już inna bajka...
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Super Alizée Fan

Hehe, to moje 'sondowanie' zamieniło się w ekspolrację pełną gębą, ale chyba nie macie mi tego za złe?
    Twoja aktywność jest ze jak najbardziej pożądana

Alizée Fan

Jak mogłem przeoczyc ten dział????????????

Alizée Fan

ten co bedzie cichym użytkownikiem

Super Alizée Fan

A co o to chodziło?

Alizée Fan

croolik --> jak dobrze pamietam dolaczylismy w ten sam dzien, a roznica miedzy postami.... sami zobaczcie...

Super Alizée Fan

Tak tylko dziś troszkę spokojniej...Potzreba świeżej krwi i pewnie nowych tematów ale jakoś nic nie przychodzi do łepetyny...

Erni a ecrit:
    croolik --> jak dobrze pamietam dolaczylismy w ten sam dzien, a roznica miedzy postami.... sami zobaczcie...
    To jest kłamstwo! Hehe, ja mam staż dłuzszy od Ciebie o całe 2 dni. A różnica w postach może wynikać z tego, że piszę jeszcze do sekcji francuskiej (a do angielskiej chyba skrobnąłem ze 3 skromne posty, albo cos koło tego).

Alizée Fan

kurcze, a w czym takim skłamałem? Co, nieprawda że masz 2 razy wiecej postów ode mnie? No dobra, odliczam ci kilka postów za te 2 wczesniejsze dni.... i .....dalej około połowy sie kreci

Mega Alizée Fan

To nic że croolik ma więcej postów od cibie, Erni.... Popatrz na mnie! Ja jestem tutaj od kilku tygodni a koleś wyprzdził mnie w przeciągu tygodnia! (na na razie dogonił....) A wcale nie uważam się za cichego membera....
    Czarna madonna czaaarny anioł...

Alizée Fan

To nic że croolik ma więcej postów od cibie, Erni.... Popatrz na mnie! Ja jestem tutaj od kilku tygodni a koleś wyprzdził mnie w przeciągu tygodnia! (na na razie dogonił....) A wcale nie uważam się za cichego membera....
    zgadzam sie, tylko mówie ze ma niezlego speeda nie znam zadnego jezyka (no angielski troche, ale i tak tam nie wchodze) wiec tez idiotycznych postow nie bede wymysal, tylko dlatego ze bede mial wieksza cyferke kolo nicka

Alizée Fan

no to jest adres do kanału

Mega Alizée Fan

Default TUNER TV....??? - Pomocna dlon....

Własnie został na moim kompie zainstalowany tuner TV....

Mam teraz pytanie ( aha! głównym powodem mojego sposiadania Tunera jest rzekoma łatwość odkodowywania HBO i Canal+)..... Czy ktoś z Was bawił się kiedyś w toto....??

Pozatym przydałoby mi się nagrywanie z telewizji... narazie mogę,.... tyle że nie ma żadnej kompresji najwyrraźniej... bo w 640x480 7-skundowy filmik zajmuje 150 MB..... Może jakies wskazówki dla początkujjącego...??

Aha! A jak Lizzie będzie w Polszcze w TV to mówcie (tak jak to bylo ostatnio z TELEEXPRESEM) to będe to wszystko nagrywał - obowiązkowo!!!

Pozdrawiam!

TomeG

Alizée Fan

Canal + tak HBO jesli jest kodowane na zasadzie zaklocania stalym sygnalem i kablowka daje filtr to karta tu nic nie pomoze.
    Niewiem w jakim formacie moze twoja karta nagrywac wiec od tego zalezy jaki bedziesz mial plik wynikowy. Ja wszystkie programy nagrywan jako DV i tam minuta zajmuje ok 300MB ale jakosc jest prawie taka jak w studiu. Potem juz obrabiam wedle zyczenia uzywajac np. Virtualdub. Wyniki mozesz zobaczyc na mojej stronie. Tam oczywiscie sa pliki malej objetosci a wiec przez to niskiej jakosci. W miare dobra jkaoc uzyskuje przy objetosci 10MB na minute.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

Świetnie Artee.... ale mozesz mi powiedziec jak odkodować tego Canal+....??

Alizée Fan

Hmm, chetnie z tym, ze nie pamietam..
    Po prostu robilem to jakies 3-4 lata temu. Wiem ze bylo to dziecinnie latwe. Byl do tego program ktory sterowal tunerem i plik z kluczem. Po prostu wlaczalem i chodzilo. Nazw nie kojarze ale przez ten okres wiele sie na peweno zmienilo. Wpisz w google albo inna wyszukiwarke haslo canal+ rozkodowywanie a zapewne cos znajdziesz. Przykro mi ze nie moge w tej chwili bardziej pomoc.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

Oki! W każdym razie dzięki! (jak na razie....)

Wszystko zależy od karty, bo w pewnych modelach to po prostu nie zadziała (np. na chipsecie Philipsa). Sam się w takie rzeczy nie bawię - mierzę wyżej ;-), czyli przymierzam się do wszystkich pakietów tv cyfrowych. Mogę Ci natomiast powiedzieć coś o nagrywaniu - tutaj sprawa uzależniona jest od mocy przerobowych Twojego kompa. Ja mam CeleronaA 300, z 256 MB RAMu oraz kartą graficzną 4 mega. Mogę nagrywać tylko w czystym avi, co oznacza około 6-7 giga na godzinę nagrania w rozdzielczości równej połowie rzeczywistego obrazu telewizyjnego (z dźwiękiem na poziomie 22kHz, stereo, 86 kbit/s). Potem kompresuję już wedle własnego widzimisię. Jeśli masz lepszego kompa, to najlepsze jest zgrywanie bezpośrednio do Mpega z kompresją np. za pomocą świetnego programu Intervideo WinDVR.

Tags for this Thread