Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 277 of 277 FirstFirst ... 177227267275276277
Results 5,521 to 5,540 of 5540

Thread: ‹‹ Masz problem, pytanie - pisz tutaj, pomo¿emy ^_^ ››

Mega Alizée Fan chudyzam's Avatar

Hanys mój kumpel ma do sprzedania Radeona x1950pro

Witam. Mam pytanie odno¶nie ww karty d¼wiêkowej i programu Guitar Rig. Czy bêdzie on dzia³a³ bez problemu na http://www.agito.pl/...-85-28830.html? Mam na my¶li konkretnie opó¼nienia, kompatybilno¶æ karty z programem itp. U¿ywam Win7 64 bit. Reszta sprzêtu w sygnaturce. Z góry dziêkujê za pomoc

pozdrawiam

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

Tak dla u¶ci¶nienia:

AMD Phenom II x4 955 3,2 ghz Black Edition + Xigmatek Gaia SD1283 Heatpipe Cooler 120mm, MSI 870-C45, Gigabyte Radeon HD 6950 OC 1GB DDR5 Windforce X3, Goodram DDR3 Dual Channel 2x2048MB 1600MHz, OCZ Stealthxstream 2 600W
    Karta starawa - sam j± mia³em kiedy¶
    Tutaj ciekawy w±tek - pozostaje kwestia wersji programu: http://webcache.googleusercontent.co...l&client=opera

Pozostaje pobraæ triala, czy z witamink± i zobaczyæ

Przemyslav on: EnglishRussiaFaceBookFlickrGoogle+me2dayTumblr

A sk±d znasz mój sprzêt?

Co do staro¶ci karty to chodzi mi o to, ¿eby nie graæ na integrze A ten temat jest o winxp, ale dziêki za zainteresowanie

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

Google synu
    Windows XP ale te¿ x64

Móg³bym przysi±c, ¿e jakie¶ 3 godziny temu napisa³em odpowied¼ na problem "Misiaczka". Teraz, nie widzê ani jego pro¶by ani mojej odpowiedzi. Pisa³, ¿e ma problem z "Autodesk 3d Studio Max 2011". : D O co chodzi? Prawda, ¿e miêdzy czasie spa³em, ale to by³o przed snem. : )

Super Alizée Fan Moderator (PL) Jazzmin's Avatar

^ Moderatorzy czuwaj±? Nie wiem. Jak co¶ to mogê Ciê zapewniæ, ¿e to nie sen, bo sama widzia³am Wasze posty w tym temacie.
    Everyone knows I'm like Jessica Rabbit
    I'm your leading lady, I gotta have it, baby

I cz³owiek wychodzi na idiotê, co sobie moderatorzy my¶l±? : D

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

Misiaczek dosta³ info na priv, ¿e AutoDesk i odpowiednie witaminki s± dostêpne na Chomikuj.pl. Posty hurtem usuniête, bo ju¿ kiedy¶ dosta³em opieprz od "wy¿szych" za linki do wersji "wzbogaconych"

Pomagasz i jeszcze obrywasz, co za czasy. : P Przy okazji rozwi±za³e¶ mój problem. : )

Szewronista Hanys's Avatar

Czy znacie mo¿e sposób, jak sprawiæ, aby program aktualizacji oprogramowania w Sony NWZ-E436F (przeznaczony dla Windows XP / Vista) zadzia³a³ na 7 Ultimate 64-bit? Przy próbie uruchomienia mam komunikat, ¿e "Wykryto b³±d. Sprawd¼ mo¿liwe rozwi±zanie dziêki Centrum Rozwi±zywania Problemów". I tyle...
    Urzêdowo nieuprzejmy.

Spocony Grubas Wegeta's Avatar

Ile żyje najstarszy żółw na świecie?
    GG:6129022

Alizée Interested Norweski zomowiec's Avatar

teraz ¿yj±cy to 176 lat

2006 zmar³ ¿ó³w, który ¿y³ prawdopodobnie 255 lat

Alizée Interested

Witam ! mam pewne pytanie dotycz±ce nowej osi czasu na FB. Mo¿e kto¶ bêdzie zna³ odpowied¼... Mianowicie w ulubionych w dziale muzyka avatar od strony Alizee (i nie tylko) ró¿ni siê od tego który jest faktycznie na stronie. Prawid³owy avatar jest równie¿ gdy wchodzê na swój profil nie bêd±c zalogowanym. ¯eby to dok³adniej wyjaæniæ dodaje screeny.

Tak jest gdy wchodzê na swoj± o¶ zalogowany (ka¿dy inny u¿ytkownik ma ten sam widok avataru)

A tak jest gdy nie jestem zalogowany (i takie avatary faktycznie na ich stronach s±)

Mo¿e to siê wam wydaæ g³upie ale strasznie mnie irytuje ten widok. W szczególno¶ci w przypadku Alizee, bo zamiast widzieæ ok³adkê Pi±tki to widzê jak±¶ lipê, która chyba nawet nie jest jej zdjêciem :/ s³abo widaæ bo jest ma³e ale wydaje mi siê ¿e na tej fotografii nie znajduje siê Lilka :/ Pitbulla olewam, doda³em wy³±cznie jako przyk³ad ¿e nie tylko w przypadki Lili tak jest. Czemu to tak wygl±da ?
    Last edited by piotrq; 20th April 2013 at 02:23.

Szewronista Hanys's Avatar

Czy to, ze zniknelo jedno polskie podforum jest zw. z problemami o prawa autorskie?
    Urzêdowo nieuprzejmy.

Alizée Interested Norweski zomowiec's Avatar

Tak g

J'en ai marre!

Quote Originally Posted by piotrq View Post
    Witam ! mam pewne pytanie dotycz±ce nowej osi czasu na FB. Mo¿e kto¶ bêdzie zna³ odpowied¼... Mianowicie w ulubionych w dziale muzyka avatar od strony Alizee (i nie tylko) ró¿ni siê od tego który jest faktycznie na stronie. Prawid³owy avatar jest równie¿ gdy wchodzê na swój profil nie bêd±c zalogowanym. ¯eby to dok³adniej wyjaæniæ dodaje screeny.

Tak jest gdy wchodzê na swoj± o¶ zalogowany (ka¿dy inny u¿ytkownik ma ten sam widok avataru)

A tak jest gdy nie jestem zalogowany (i takie avatary faktycznie na ich stronach s±)

Mo¿e to siê wam wydaæ g³upie ale strasznie mnie irytuje ten widok. W szczególno¶ci w przypadku Alizee, bo zamiast widzieæ ok³adkê Pi±tki to widzê jak±¶ lipê, która chyba nawet nie jest jej zdjêciem :/ s³abo widaæ bo jest ma³e ale wydaje mi siê ¿e na tej fotografii nie znajduje siê Lilka :/ Pitbulla olewam, doda³em wy³±cznie jako przyk³ad ¿e nie tylko w przypadki Lili tak jest. Czemu to tak wygl±da ?
    Mam to samo, przeró¿ne dziwne awatary wy¶wietlaj± siê w miejscu Alizee

Bla Bla Bla kiko90's Avatar

Quote Originally Posted by Hanys View Post
    Czy to, ze zniknelo jedno polskie podforum jest zw. z problemami o prawa autorskie?
    Powinni usun±æ logowanie za pomoc± facebooka, mniej k³opotów by by³o ( bo tu o niego pewnie te¿ chodzi )
    Poza tym wci±¿ dziwi mnie fakt, ¿e nam usuniêt± dyskusje a na forum hiszpañskim, niemieckim i angielskim ju¿ nie. No ale mo¿na gdybaæ

I Love You Alizée i Metin Misiaczek's Avatar
    IOKT - Informacja Obiêta Klauzur± Tajno¶ci

Mam dość starą płytę główną (Gigabyte GA-G31M-S2L (rev. 1.0)) a planuję kupić nowy dysk twardy. Miałem dysk twardy (1.5 TB) [nowy dysk]. Kiedy miałem windowsa 7 x64 bit nie mogłem utworzyć na nim partycji, ani go sformatować (komputer zawieszał się). Po zgłoszeniu reklamacji okazało się, że dysk jest dobry. Kiedy się przesiałem na windows 10 x64 bit. wystarczyło tylko go sformatować i działał, ale nie na długo. Po około 2-3 dniach zaczął mi szwankować. Podczas otwierania np. pliku tekstowego wyświetlał mi się komunikat coś w stylu " nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy" itp. próbowałem naprawić poleceniem "chkdsk <litera dysku> /f/r". Na krótką metę się udało ale znowu zaczął odmawiać mi posłuszeństwa. Czy to może być wina zbyt starej płyty głównej. Czy dyski powyżej 1.5 TB będą dobrze obsługiwane przez podaną płytę główną ? Czy potrzebna jest aktualizacja BIOSU ??

BIOS: Award
    WERSJA BIOSU: F8

Płyta główna:
    http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2693#ov

Na tej stronie co podałem jest dostępna nowa wersja biosu (F9 i F10). Czy aktualizacja pomoże rozwiązać problem ??

Dane z dnia 21-12-2009 17:00 GTM

프셰미슬라프 FanPage Staff
    Moderator (RU)
    Moderator (PL)
    Przemyslav's Avatar
    Blog Entries
    1

Aktualizacja BIOS zapewne za dużo nie da (info co nowego w BIOSie), ale zrobić można do F10f.
    Od czego bym zaczął:
    1. Skanowanie dysku pod Windowsem programami typu: CrystalDiskInfo, HDD Tune - sprawdzić parametry SMART i poszukać bad sectorów.
    2. Jeśli nic nie wyjdzie to tak samo skan, ale z płytki bootowalnej: http://www.hirensbootcd.org/ - jest tam parę narzędzi do skanowania.
    3. Jeśli nic nie wyjdzie to pokombinować z partycjami programem GParted z płytki bootowalnej.
    4. Jeśli nic nie wyjdzie to podłączyć dysk do innego kompa albo jako zewnętrzny np. TV itd... i zobaczyć czy problemy się pojawiają.
    5. Jeśli nic nie wyjdzie to podłączyć dysk do płyty głównej w innym miejscu, inną taśmą.

To tak na szybko

Tags for this Thread