Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 171

Thread: Jakiej francuskiej muzyki jeszcze sluchacie ??

Alizée Fan

Default Jakiej francuskiej muzyki jeszcze sluchacie ??

Ten topic wrzucilem tutaj bo w sumie nie dotyczy on Alizee jako takiej. Natomiast bedac maniakiem muzyki franuskiej jak i samej Francji chcialbym zobaczyc jak ta muzyka ogolnie jest odbierana. Czy Alizee okaze sie tylko wyjatkiem. Wiec piszczie o muzyce z Francji jakiej sluchacie jesli wogole takowej sluchacie. Tylko nie piszcie tutaj o Alizee
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Alizée Fan

no to ja slucham przedewszystkim muzyki francuskiej, ogolnie tych nowych i bardzo starych

Alizée Fan

ja slucham przedewszystkim muzyki francuskiej, ogolnie tych nowych i bardzo starych
    Ok. Ale jakies konkrety prosze moze znajdziemy kogos kto sie okaze nie mniej popularny wsrod nas niz Alizee
    Wiec podawajcie nazwy tych co sluchacie.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Alizée Fan

no to z tych nowych to na pierwszym miejscu jest alizee, pozniej in grid. A tych starych to nie bede mowil, bo po pierwsze nic wam to nie da, po drugie sam nie pamietam nazwisk

Alizée Fan

pozniej in grid
    No tak, In-grid jest wloszka i we Frncji nie jest tak popularna jak u nas...W sierpniu pierwszys singiel jako nowosc sie pojawil we Francji..ale to jako ciekawostka Zreszta mnie nie przypadla ona zbyt do gustu. Zwlaszcza Tu es...to takie typowe lupu cupu
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Super Alizée Fan

W ostatnim czasie słucham nie mało piosenki francuskiej i nie poślednią rolę odgrywa w tym oczywiście Alizee.Ale pierwszy był Jarre już jakieś 15 lat temu...Ostatnio Calogero,Kate ryan-belgijka,NEK.Fajnie spiewa też Goldman...Reszcie jak to TomeG powiedział zdarzy się jakis jeden hit...
    unreal to meet her,smile to her,touch her...

Mega Alizée Fan

Doskonale powiedziane Unrealu......

A ja jak zapewne niektórzy mogli się domyślic słucham Mylene Farmer (mówie to po raz setny, ale reklamowac tzreba! )

Odkryłem kilka dni temu Jean Jaques Goldmana.... uuu Je te Donne!

Jean Le loup - niestety tylko 1990....(zupełnie jak RHCP)

Zazie

Garou... ostatnio niestety wogóle

Wyczaiłem też starsze piosnki Celine Dion - naprawde klawe!

Ostatnio jak idiota.... zdarzało mi sie przesłuchiwac niektóre piosnki Priscilli....ale chyba przypadkowo...
    Czarna madonna czaaarny anioł...

Super Alizée Fan

Quote Originally Posted by TomeG
    Doskonale powiedziane Unrealu......

Ostatnio jak idiota.... zdarzało mi sie przesłuchiwac niektóre piosnki Priscilli....ale chyba przypadkowo...
    Po pierwsze to Ty powiedziałeś

A po drugie niezapominaj że wśród nas jest fan Priscilli

Mega Alizée Fan

Poprostu chodziło mi o to ze w stosunku do mnie słuchanie Priscilli jest zupełnie nieprawdopodobne... co za tym idzie - troszke idiotyczne....

Najpierw RAMMSTEIN a potem Priscilla.....

Ale ponoć Artee widział się z tą małą... RESPEKT dla niego... Naprwde wiele potrafi....

Artee?? A nie próbowałeś zaaranżowac spotkania z Lizzie...???
    Czarna madonna czaaarny anioł...

Alizée Fan

A po drugie niezapominaj że wśród nas jest fan Priscilli
    Po pierwsze moj stosunek do Priscilli to raczej trudno nazwac bycie Fanem a po drugie uwazam ze kazdy powinien sluchac tego co mu sie podoba i nigdy nie namawim nikogo do sluchania Priscilli, Alizee czy mojej ulubione Mylenki Ja prezentuje innym pewne rodzaje muzyki i jak sie komus spodoba to fajnie jak nie to tez fajnie. Swiat bylby nudny gdyby wszyscy sluchali tego samego. Wiec nie ma obaw nie obrazam sie na tych co niesluchaja Pryszcza
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Alizée Fan

Artee?? A nie próbowałeś zaaranżowac spotkania z Lizzie...???
    Szczerze mowiac moj sierpniowy pobyt we Francji byl mocno zwiazany z Priscilla i nie mailem zbyt czasu na organizacje czegokolwiek odnosnie Alizee...jednak po tym co tam zobaczylem to moge powiedziec ze przy niewielkim wczesniejszym wysilku spotkanie z nia byloby na 90% mozliwe. Niestety brak czasu a co gorsze, czego do tej pory sobie nie moge darowac, brak znajomosci jezyka strasznie to utrudnial. Nie wiem tylko czy zalowac tego, ze musialem zrezygnowac ze spotkania z Lorie na rzecz koncertu Alizee...z Lorie bym se chociaz pogadal bo jako jedna z nielicznych zna Angielski...ale moze w marcu nadrobie te zaleglosci
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Super Alizée Fan

A jakie wrażenie zrobił na Tobie ten pryszcz?Chodzi mi o bezpośrednie spotkanie eye to eye...?

Alizée Fan

A jakie wrażenie zrobił na Tobie ten pryszcz
    Wiesz duzo nie moglem pogadac no bo niby jak, powiedzialem to co umialem i koniec konwersacji hihi...Natomiast Pryszcza obserwuja od dawna jej zachowanie w roznych sytuacjach itp. i moge tylko powiedziec, ze jest to po prostu zwykly dzieciak jeszcze nie zepsuty przez srodowisko biznesu i co najwazniejsze nie ma tendencji do zepsucia w tym kierunku...ma milego ojca ktory byl mocno zaskoczony moja osoba kiedy nie przejmujac sie niczego, zadnej ochrony itp. po prostu wlazelm za kulisy zeby mu dac to co mialem od polskich fanow ma rowniez fajna siostre ( ta 20 letnia) z ktora tez niewiele moglem pogadac (ech zabije sie przez ten francuski...czemu ja sie go nie uczylem). Ogolnie wrazenie bardzo pozytywne. Niestety dzieciaki w jej wieku potrafia byc bardzo okrutne z zazdrosci i spotkala sie ona z wieloma przykrosciami z ich strony przez co teraz uwazaja ja za zarozumila. Ona sama do dzis nie moze uwierzyc w to co sie dzieje. Mam nadzieje ze rodzice dobrze pociagna jej wychowanie w tych najtrudniejszych latach i moze byc z niej ktos ciekawy...ale zobaczymy. Teraz czekam na premiere filmu w ktorym ona gra i zobaczymy jak zaprezentuje sie jako aktorka...starczy...ale sie rozpisalem...no ale na temat Pryszcza wiem tyle ze dwa dni moglbym pisac
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

ureal gratulacje - przekroczyłeś 1000 postów, moje największe uznanie...
    To teraz drugie 1000 już z górki, lol!
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Super Alizée Fan

dzięki za odpowiedź Priscilla w filmie?To może kolej na Alizee?

Co do 1000 to prawda-2 miechy z ułamkiem mojego pobytu tutaj.Ale do innych mi sporo brakuje-mimo to nie zależy mi na ilości.Czasem "postnę" kilkadziesiąt,nierzadko bywa że wogóle...

Super Alizée Fan

A mi się podoba nowa piosenka Celine Dion która jest po francusku i jest to jedyna piosenka od tej "pani" która mi sie podoba bo reszta to jakieś takie nudnawe (moze dlatego ze są po angielsku) a co do innych francuskich piosenek to niewiem bo nie znam nic oprócz tej osoby której nie można wymieniać w tym poscie ( i tak wiecie o kogo chodzi )

Alizée Fan

Dla mnie Celine miala tylko jedna piosenke Pour que tu m'aimes encore...a moze to sentyment tylko
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Alizée Fan

A znjadzie sie ktos kto slucha Indochine, Helene Segara, Julie Zenatti i niezapomniana France Gall??
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

Artee a ecrit:
    A znjadzie sie ktos kto slucha Indochine, Helene Segara, Julie Zenatti i niezapomniana France Gall??
    No ja na przykład. Indochine jest po prostu świetne, najbardziej podoba mi się "J'ai demande a la lune". Helene Segara też, ale ona ładnie wyglądała jak w ciąży była... Julie Zenatti została odkryta chyba przez jedną z "comedies musicales", ale już nie pamietam, którą. A co do France Gall, tu już tłumaczyć nic nie trzeba. Zresztą Artee, wiesz, że ja podobnie jak Ty - muzyka francuska w każdej ilości...
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Super Alizée Fan

Widzę że Wy bardziej za damską stroną stoicie A co powiecie na Calogero?Facet ale głos ma niezły i do tego niezłe hiciory-polecam