Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1075

Thread: [Radio] Lili w radiu ;)

Alizée Fan

nic tylko zyczyc powodzenia

Alizée Interested

Quote Originally Posted by Erni
    nic tylko zyczyc powodzenia
    Trzeba życzyć powodzenia... i to naprawde duzego!!
    Sebak
    gg:3274987
    Zapraszam na moją stronke o Alizee: http://alizetka.prv.pl

Alizée Fan MichalR's Avatar

Ja dosyć często słysze w radiu Alizee. A ostatnio najczęściej JPVA!

Mega Alizée Fan

Co do tematu:

Lizzie'owe piosnki okupują ESKĘ REGION i czasami RMF...... W parwdziw ACC jeszcze w radiu nie słyszałem ale reszta chodzi baaaardzo często....

Co do spotkanka
    Quote Originally Posted by croolik
    Erni a ecrit:
    (croolik jakie sa twoje namiary, ostatnio bardzo czesto wlucze sie po krakowie).
    Szszsz... Moje namiary są ściśle tajne (i tak już chlapnąłem za dużo na forum). A tak serio, to możnaby się kiedyś spotkać. Może TomeG też by się przyłączył?
    Keine problem....
    Czarna madonna czaaarny anioł...

Mega Alizée Fan

A pozatym.....baaaaaaaaaaaaaardzo jestem ciekaw czy zapał jakim obecnie dysponuujecie nie jest przypadkiem słomiany... Kiedyś dawno, dawno temu... kiedy miałem jeszcze 17,5 lat (znaczy się 5 miesiecy temu...) postanowiłem spopularyzować w Polsce - Myelene Farmer.... Zacząłem kontaktowac sie z wieloma ludzmi.... wymyślałem wiele sposobów (moze i dziwacznych ale jednak....) aby zacząć proces popularyzacji... Z początkowej grupki 4, 5 soób chętnych do współpracy wykruszyli się wszyscy.....Oprócz mnie... A tak się dobrze zapowiadało...

Podobnie było kiedy na Hey Amiga chciałem dporowadzić do napisania Wielkiego Listu w imieniu Fanów z tamtego Fora (miedzynarodowe...wiecie....jakas renoma porządna już była... już wtedy (początki) około 300 członków...) ale też wszystko skończyło się fiaskiem...

Dlatego mam lekkie uprzedzenia co do rzeczywsitego wykonania takich szlachetnych celów... zwłasczza co do Polaków (bo jednak potraktowanie Polaków było baaardzo bierne...a raczej leniwe.. a moze nawet i bojaźliwe..??) ale nigdy niewiadomo!

Może akurat z Wami chłopaki w końcu coś dokonamy!!!
    Powodzenia!

Mega Alizée Fan

A pozatym.........................ale nigdy niewiadomo!
    dobre przemyślenie, w zasadzie tak się angażujemy (ja też jakiś tam udział w tym miałem i mam nadzieje że będe miał) do tego wszystkiego ale dlaczego tylko na forum? Ja tylko czekam co do rozwiązania sprawy FC bo jak narazie to nawet niemam z czym iść do tego radia, a przecież musze wiedzieć na czym stoimy aby się niepoplątać w "zeznaniach" i niespalić zacnego planu....

gg:1848546 / WPkontakt:dziura44 www.hahm-pol.webpark.pl

Alizée Fan

Mysle ze do polowy listopada sprawa z FC powinna miec juz konkretne zakonczenie i bedzie wszystko wiadomo co dalej....
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

Mysle ze do polowy listopada sprawa z FC powinna miec juz konkretne zakonczenie i bedzie wszystko wiadomo co dalej....
    trzymam Cię za słowo i niechce pozostać nieużyteczny więc jakby potrzeba pomocy to jestem gotów (jak na razie jestem dyspozycyjny i mam nadzieje że dożyje do połowy listopada bo juz w ten weekend miałem okazje pujść na drugą strone ale na szczęście jestem tutaj z czego bardzo się ciesze)

Alizée Fan

bo juz w ten weekend miałem okazje pujść na drugą strone
    A coz to za straszne rzeczy opowiadasz ??????????????
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

A coz to za straszne rzeczy opowiadasz
    jeśli bywasz w żyrardowie to chyba wiesz że jest prowadzony remont trasy sochaczew-grójec a co za tym idzie to i remonty wiaduktów i mostów, i właśnie na jednym z objazdowych mostków (tuż przed żyrkiem) miałem z soboty na niediele wypadek, na szczęście jakoś z tego wyszłem obronną ręką i nad ranem znalazłem się już w domu, (do tego jeszcze jak przysiadłem się do PC okazało się że dysk mi się spalił i straciłem wszystkie dane) tak więc mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i doczekam FC (doczekamy)

Alizée Fan

miałem z soboty na niediele wypadek
    Aha, no to rzeczywiscie nic milego. ale wazne ze dobrze sie skonczylo. No a z dyskiem w PC to tez niezawesolo, jak to mowia nieszczesia chodza parami
    Ale teraz moze juz tylko byc lepeiej....
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

mam nadzieje że będzie lepiej, wiem że z jedną sprawą to raczej dobrze nie będzie a szczególnie dla mnie ale mogłem się spodziewać takiego obrotu sprawy, niestety nie mi jest dane być z kimś innym......
    ale jeszcze jest Alizee

Alizée Fan

niestety nie mi jest dane być z kimś innym
    Nie martw sie, jeszcze masz czas...jakbys posluchal historie mojego zycia ato bys sie dopiero zalamal tak jak kilka osob co uslyszeli...wszystko przed toba
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

jakbys posluchal historie mojego zycia ato bys sie dopiero zalamal tak jak kilka osob co uslyszeli...wszystko przed toba
    może masz racje, ale ten okres i te wydarzenia napewno długo bede pamietać, co niebędzie sprzyjać mi w leprzej przyszłości. Już teraz smutno się robi jak się tylko pomyśli .........

Alizée Fan

co niebędzie sprzyjać mi w leprzej przyszłości
    Jak to mowia co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr...glowa do gory i nie zasmucajmy forum
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

Zawsze mogło być gorzej Warcor....
    Dziwnym trafem, własnie dzisiaj chodziła w mojej szkole delegacja z którejś z klas, która zbierała pieniądze na operację kolegi z klasy który stracił 1/3 czaszki a jego brat zmarł w wypadku.....

Pomyśl zatem z innej strony - ile szczęścia miałeś....

All in all, los to fatalna i wspaniała rzecz....

Mega Alizée Fan

masz całkowitą racje, przecież to forum jest o Alizee więc niemoże być tu ani ździebka smutków a szczególnie naszych.

Super Alizée Fan

Koledzy głowa do góry nigdy nie jest tak źle że nie może być jeszcze gorzej...Szkoda Warcora-zdarza się ale jest takie przysłowie life is brutal i full of zasadzkas-nie wiadomo kiedy życie czymś nas zaskoczy-zwykle są to niestety te mniej sympatyczne chwile...Trzeba mieć nadzieję

Teraz sprawa z radiem.Mówicie o pomyśle rozpowszechnienia Alizee i jej piosenek w radiu-nie wiem dokładnie jak do tego przystąpił Artee i jak postawił sprawę przed nimi-czego oczekiwał co ządał o co prosił itd.Co do prośby o puszczenie Alizee w radiu częsciej lub wogóle to owszem można spróbować ale nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby ludzi via radio zapraszać na forum bo oni to raczej wyśmieją tzn ci z radia-i dziwnie się popatrzą na Ciebie.Swoją drogą również nigdy tego nie słyszałem-jest multum innych "większych" artystów w branży muzycznej mających strony i fora-prowadzone najczęsciej przez fanów i zapewne nigdy tego nie ogłaszali.Jedynie co do strony oficjalnej może być reklama to tak ale co do forum-to nie zaryzykuje wszystkich moich członków że się nie uda tego zrobić ale bardzo w tą wątpie...

Quote Originally Posted by TomeG
    A pozatym.....baaaaaaaaaaaaaardzo jestem ciekaw czy zapał jakim obecnie dysponuujecie nie jest przypadkiem słomiany...

Podobnie było kiedy na Hey Amiga chciałem dporowadzić do napisania Wielkiego Listu w imieniu Fanów z tamtego Fora (miedzynarodowe...wiecie....jakas renoma porządna już była... już wtedy (początki) około 300 członków...) ale też wszystko skończyło się fiaskiem...

Dlatego mam lekkie uprzedzenia co do rzeczywsitego wykonania takich szlachetnych celów... zwłasczza co do Polaków (bo jednak potraktowanie Polaków było baaardzo bierne...a raczej leniwe.. a moze nawet i bojaźliwe..??) ale nigdy niewiadomo!
    Również widzisz sam że jest to u nas cecha narodowa ale i...Ja podobnie chciałem napisać jakiś extra mail z naszego forum w związku z jej urodzinami ale nikogo to nie ruszyło niestety i jej urodzinki odbiły się niewielkim echem...Z drugiej strony szansa i tak była mizerna że ona to dostanie więc cały misterny plan w ...Naprawdę nie wiem jak się do tego ustosunkować...Poczekajmy wiara i bez tego się będzie pojawiać.Widzicie że ostatnio nie jest z tym najgorzej
    unreal to meet her,smile to her,touch her...

Alizée Fan

jak do tego przystąpił Artee i jak postawił sprawę przed nimi-czego oczekiwał co ządał o co prosił
    Tak naprawde ciezko jest ich o cos prosic a jeszce bardziej zadac. Wszystko jest raczej dzielem przypadku i trafienia na bratnia dusze. Po prostu komus spodobalo sie to i puszczali. ale to tylko mozliwe w regionalnych rozglosniach. W radiach duzych zadzi kasa...niestety jak w wiekszosci mediow w Polsce no i uklady bez tego nic nie wyjdzie. Prosba o czestsze puszczanie piosenek w radiu praktycznie nic nie da...wiem cos o tym. Natomiast realne jest zeby niektore rozglosnie chcialy poinformowac o FC ale takim z prawdziwego zdarzenia a takze byc moze o forum. Ale i tak bez prawdziwego FC nic sie nie zdziala, naprawde inaczej patrza na to...
    Ja podobnie chcialem napisal jakil extra mail z naszego forum w zwiazku z jej urodzinami ale nikogo to nie ruszylo niestety i jej urodzinki odbily sie niewielkim echem
    No to rzeczywiscie marnie....
    Ja w sierpniu z okazji urodzin malej Priscilli wreczylem jej (a wlasciwie jej ojcu) kilka prezentow od polskich fanow...ale i tak mialo byc duzo wiecej...lecz dla mnie to i tak sukces biorac pod uwage brak oficjalnej promocji tej malej w Polsce.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Super Alizée Fan

A widzisz Artee czyli powiedziałeś zupełnie coś odwrotnego niż ja się spodziewałem Tzn że prędzej poinformują o forum +FC niż będą ją puszczać.No tak bo to zajmie im z 10 sek czasu antenowego a piosenki...sami wiemy-kasa rządzi.A jak Ty wogóle zacząłeś gadkę?Poza tym czy "wylegitymowałeś" się przed nimi członkostwem w FC?I czy wogóle żądali tego na samym początku rozmowy?
    unreal to meet her,smile to her,touch her...

Tags for this Thread