Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 1 of 54 1231151 ... LastLast
Results 1 to 20 of 1075

Thread: [Radio] Lili w radiu ;)

Alizée Fan

Default [Radio] Lili w radiu ;)

Nudzi³o mi siê wiec pojecha³em sobie do krakowa (croolik jakie sa twoje namiary, ostatnio bardzo czesto wlucze sie po krakowie). Ale nie o to mi chodzi. wracajac kierowca autobusiku zalaczyl radyjko.... totalne zdziwko, poczatek piosenki jenimarre. To chyba by³ RMF FM, ale po raz drugi w zyciu uslyszalem piosenke alizee w radyjku. Jak czesto wy macie okazje wysluchac piosenek alizee w stacjach radiowych??
    Last edited by Marzec; 23rd August 2009 at 18:16.

Super Alizée Fan

Ja z prostej przyczyny nie za często słucham radia bo go po prostu nie mam w swoim pokoju-mam wieże ale radio nie podłączone-ale jakoś mi nie spieszno...Wystarczy mi tv i pc Ale Alizee widziałem dość często w tv a i w radiu z kuchni dociera co nieco...
    unreal to meet her,smile to her,touch her...

Mega Alizée Fan

ostatnio słyszałem pare razy (średnio puszczają 3-razy na dzień) J'ai pas vingt ans i J'en ai marre na esce, ale z tego co wiem to dalej jak okolice warszawy to niedociera, a jak sobie dobrze przypominam to na liście przebojów tegoż radia J'ai pas vingt ans jest w pierwszej 10 i pnie się wyrzej
    słyszałem też pare razy J'en ai marre na bogori (nazwa troche jak radio maryja ale nic wspulnego z nim niema) jednak to też jest radio regionalne które nadaje z grodziska maz.

gg:1848546 / WPkontakt:dziura44 www.hahm-pol.webpark.pl

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

Erni a ecrit:
    (croolik jakie sa twoje namiary, ostatnio bardzo czesto wlucze sie po krakowie).
    Szszsz... Moje namiary są ściśle tajne (i tak już chlapnąłem za dużo na forum). A tak serio, to możnaby się kiedyś spotkać. Może TomeG też by się przyłączył?
    Jak czesto wy macie okazje wysluchac piosenek alizee w stacjach radiowych??
    Hmm, ostatnio to nadwyraz często. Pomijając już RMF, który puszcza Alę względnie często, słyszałem ją jeszcze w Radiu Region. Niestety są to przeważnie wersje angielskie, więc żebym był mega zachwycony to nie mogę powiedzieć... W ogóle jakoś często ostatnio słyszę muzykę francuską w rodzimych stacjach radiowych - jakiś wysyp, czy co?

A pozatem niech żyje słówko "często"!
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Alizée Fan

great idea. ja na 100% jestem w piątek w krakowie, a tak normalnie to sprawa tylko i wyłącznie finansów, no i czasem też mamy, ale jak ja powiem że jeade, to i tak pojade

Alizée Interested

Ostatnio jak mi się nudziło włączyłem Eske (najpopularniejsze radio w Łódzi) i w ciągu 3 godzin słyszałem 4 razy Alizee. To chyba record, puścili: 2x J'en ai marre, 1x J'ai pas vingt ans i A contre-courant.
    Sebak
    gg:3274987
    Zapraszam na moją stronke o Alizee: http://alizetka.prv.pl

Mega Alizée Fan

Ostatnio jak mi się nudziło włączyłem Eske (najpopularniejsze radio w Łódzi) i w ciągu 3 godzin słyszałem 4 razy Alizee. To chyba record, puścili: 2x J'en ai marre, 1x J'ai pas vingt ans i A contre-courant.
    widać że dużo opuściłem (niesłuchałem już ze dwa dni a tu już trzy piosenki puszczają i do tego tak często) będe musiał wysłuchac listy i sprawdzić jak się plasuje Alizee, miejmy nadzieje że na pierwszym miejscu

a może by tak w tym radiu postarać się o reklame naszego forum i naszych planów, co wy na to?

Alizée Interested

Niestety w top liście w Esce Alizee nie jest nawet w pierwszej 20 . Ale z tą reklamą to masz dobry pomysł, teraz tylko kwestia tego czy się zgodzą??

Mega Alizée Fan

kwestia tego czy się zgodzą??
    niebędziemy wiedzieli jak się niedowiemy, spróbować zawsze można przecież głowy nam za to nieutną a może się uda
    tylko w jakiej formie to załatwić, czy jedna osoba się dowiaduje czy jakiś list/mail zbiorczy?

Alizée Fan

hmmm, ja jakos nie slyszalem reklamy forum internetowego w radiu, ale gdyby sie udalo to niezle....

Alizée Fan

a może by tak w tym radiu postarać się o reklame naszego forum i naszych planów, co wy na to?
    Pomysl dobry, a ja uchyle czola temu, ktoremu sie to uda. Niestety za malymi wyjatkami , ktorymi były glownie lokalne stacje to nie mam przyjemnych wspomnien z kontaktow z mediami...jednym slowem nie masz kasy...to spadaj...tak bym jednym zdaniem ich okreslil. Oczywiście za wspomnianymi wyjatkami.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

ale spróbować zawsze można, jak co to moge w jednym radiu sprubować tylko niewiem w jaki sposób czy list/mail czy coś innego?

Alizée Fan

tylko niewiem w jaki sposób czy list/mail czy coś innego?
    List i najlepiej wizyta osobista, no i nie mozna dac sie splawic...
    Minuta rozmowy twarza w twarz moze wiecej zdzialac niz 1000 listow. Przekonalem sie o tym.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Alizée Fan

heh zawsze w takich sprawach powinno sie stawic i porozmawiac w 4 oczy....mail oznacza ze nie jestes osoba powazna.....ewentualnie pierwszy telefona jakos wstepna rozmowa a potem spotkanko..
    a co do pioseneczek w radyjku....ostatnio czesto slysze JPVA....jednego dnia chyba z 6 razy ja uslyszalem az mialem jej tego dnia dosyc a dxiwne z kolei jest to ze ACC juz puscili w radju...przeciez to jeszcze nie mialo ogolnoeuropejskiej promocjii...tylko francuskie uczy ciesza sie to piosnka.....jesli oczywiscie dobrze kojarze, bo moglem co nieco pokrecic
    :gg 3102988::mail tkonstrat@op.pl::www.h-light.tv::www.alizee.com.pl:

Sorry for my english

Mega Alizée Fan

List i najlepiej wizyta osobista, no i nie mozna dac sie splawic...
    powinno sie stawic i porozmawiac w 4 oczy....
    dzięki za rady, jak tylko znajde jakiś dzionek wolny to postaram się go wykorzystać do tej sprawy, mam nadzieje że wypali i coś to pomoże
    będe musiał uzbrojić się w odwage aby do takiego radia wpaść i na poważnie porozmawiać w sprawie "promocji naszego forum" (śmiesznie to brzmi ale jest to do wykonania i postaram się podołać zadaniu)

Alizée Fan

będe musiał uzbrojić się w odwage aby do takiego radia wpaść i na poważnie porozmawiać w sprawie
    A moge zapytac o jakim radiu myslisz??
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

jak narazie o regionalnym, z racji że jesteś z warszawy to może i znasz - Bogoria - nadaje z grodziska maz. jest to całkiem fajne radio i wydaje mi się że będzie to możliwe (ale moge się mylić)

Alizée Fan

uzbrojmy sie w cierpliwosc...najpierw dogadajmy sprawy FC a potem podzielmy sie obowiazkami i zalatwianiem spraw...teraz jak pojdziesz to co im powiesz???? najpierw trzeba co nieco poustalac zeby miec z jakimis pomyslami pojsc do radia...przynajmniej tak mi sie uwaza....ale dobrze ze jestes chociaz chetny..to juz sie liczy.....bedziesz w takim razie to zalatwial jak bdziesz chcial ale po ustaleniach........ pzdr
    :gg 3102988::mail tkonstrat@op.pl::www.h-light.tv::www.alizee.com.pl:

Sorry for my english

Alizée Fan

z racji że jesteś z warszawy to może i znasz - Bogoria
    No znam to radio, ja ze swojej strony mam juz kontakt z Radiem skierniewice Tez chyba je odbierasz bo ja je nawet w centrum warszawy w samochodzie slysze. Sympatyczni ludzie no i chyba jedyne radio ktore tak czesto puszczalo Priscille...
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

Tez chyba je odbierasz
    jak najbardziej RSC często też puszczało Moi..Lolita
    ale po ustaleniach........
    może być tylko jak narazie nic niesłychać o tych ustaleniach, może dlatego że jeszcze mało jest chętnych do założenia FC albo poprostu jak narazie dobrze się tylko o tym pisze w sposub pośredni, dlatego jestem za topic-em "ustalenia FC" albo pozostać przy "PL i Fanklub? Czy to ma szanse sie kiedys udac?" i tam to rozwinąć co wy na to?

Tags for this Thread