Donate Now Goal amount for this year: 4030 EUR, Received: 40 EUR (1%)
(*Donation progressbar standing is unconfirmed.)
If you have donated, comment in this: donation thread, so we may review it.
Unfortunately we've lost the ability to generate ad revenue, because of some links to copyrighted content, which were posted by certain members, so now we solely depend on donations to keep this site running.
Please support the website with your donation.

Any donation will help!

Page 3 of 196 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 3916

Thread: ‹‹ Nazywam siê Czesio i jestem Alizéeholik -> Tutaj witamy nowych fanów ››

Alizée Fan

Witam Kolege z Zyrardowa...czesto tam bywam i jeszce sie okaze ze mamy wspolnych znajomych...a z ciekawostek to pod Zyrardowem mieszka drugi (prawdopodobnie) Polak ktory tez mial okazje zobaczyc koncert alizee w Paryzu.
    Pozdroofka...
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

jasne że może być ciekawiej tylko szkoda, że jest nas tak mało. Jakby temu zaradzić? to jest zagadka.
    hmmm niewiem jak długo funkcjonuje to forum (z tego co zdąrzyłem się zorientować to niedługo) może początki takie są, zanim "ludziska" rzucą się jak na świeże bułeczki. Zrobie co będe mógł aby troszke ich ściągnąć (może jakiś link, zobacze co da się zrobić)

Mega Alizée Fan

jeszce sie okaze ze mamy wspolnych znajomych...
    byćmoże, ale raczej nie bo za wielu osób z żyrka to nieznam, ale kto wie ...
    hehe niedaleko mamy

Super Alizée Fan

Quote Originally Posted by TomeG
    Dobrze mówi... polać mu!

Tylko że ma lekką wadę wymowy....

Witaj na pokładzie thekamix!
    Sie robi
    A tutaj http://www.tapety.net/p/g09.jpg mały prezencik.Napój od pepików schowaj a o tej pani ani mru mru
    unreal to meet her,smile to her,touch her...

Super Alizée Fan

Quote Originally Posted by croolik
    Hehe, mam nadzieję tylko, że oprócz nowych osób pojawią się tutaj jakieś ciekawe tematy, bo narazie bida... Nieporównanie mniej zajmujących postów niż chociażby w sekcji francuskiej, w której też się udzielam ;-)
    Masz rację ale działamy dopiero od miesiąca(pozostałe od początku kwietnia)to po pierwsze a po drugie nikt jakoś nie może odważyć się chyba na "wytarte" tematy które pojawiały się do znudzenia na innych forach również sekcjach zagranicznych.Po trzecie ilość ludzi odwiedzających również nie jest satysfakcjonująca-ale pomimo nie za dobrej reklamy(powinienem powiedzieć że niemal żadnej)nie mogę chyba narzekać.Właściwie jak zacząłem tu w sierpniu nie było dosłownie ani jednego ziomka...

Nie wiem czy ludzie chcą paplać w kółko o tym samym i stąd może niedobór tychże...Więc właściwie każdy nowy temat dobry.W innych strefach ludzie takie wyimaginowane tematy zakładają że...Ostatnio większość ludzisk tamże postuje po to by obserwować zwiększającą się w zastraszającym tempie średnią postów na dzień.Również i rok szkolny się zaczął niedawno wiec obowiązki wzywają...

Nie ma czego się obawiać przy zakładaniu nowych tematów a zwłaszcza braku zainteresowania innych.Poza tym-co zresztą notorycznie się powtarza-pozornie nieciekawy temat potrafi się rozrosnąc do niebotycznych rozmiarów-a wszystko przez offtopic...

Super Alizée Fan

Quote Originally Posted by TomeG
    Witajta! Kurcze ale się nas namnożyło.... Zupełnie jak jakie pozytywne robactwo pod kaloryferem..

Oczywiście witam serdecznie wszystkie "szychy" jak i początkujacych w temacie Alizee.Mam nadzieję że wspolnymi siłami rozruszamy to wszystko...

Master Blaster ;) croolik's Avatar
    Kraków-Cracovie-Cracow | Polska-Pologne-Poland

unreal a ecrit:
    Nie ma czego się obawiać przy zakładaniu nowych tematów a zwłaszcza braku zainteresowania innych.Poza tym-co zresztą notorycznie się powtarza-pozornie nieciekawy temat potrafi się rozrosnąc do niebotycznych rozmiarów-a wszystko przez offtopic...
    Hehe, chodzi Ci może o ten wątek z sekcji generalnej o Outlooku Expressie w XP? To dopiero się zrobił OT, bo powinien był się znaleźć w sekcji Wszystko o Alizee...

P.S.: Jakie "szychy". Czyżby Prezydent RP przyłączył się do forum?
    C(r)OOL'ik fait spinner le week-end.

Alizée Fan

No przecie Ty jestes najwieksza szycha nie czytales wczesniejszych postow...hehe.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

W sumie... to najprawdopodobniej - to właśnie MY jesteśmy najbardziej zaawansowanymi i zorientowanymi w temacie Alizee... Polakami...
    Zatem my są SZYCHY!!!
    Czarna madonna czaaarny anioł...

Super Alizée Fan

Hehe, chodzi Ci może o ten wątek z sekcji generalnej o Outlooku Expressie w XP? To dopiero się zrobił OT, bo powinien był się znaleźć w sekcji Wszystko o Alizee...

P.S.: Jakie "szychy". Czyżby Prezydent RP przyłączył się do forum?
    A nie trafiłeś Mówiłem ogólnie.Na pewno wiecie że na innych forach "zalecają" mówienie tylko na temat poprzez "wartościowe" posty.Takie fora są dla sztywniaków.Często offtopic jest ciekawszy od samego tematu który po kilku odpowiedziach potrafi być juz wyjałowiony...

Prezydent to nie szycha-nie zna się na Alizee

Mam na myśli tych posiadających własne strony o Alizee.Liczę na Was

Alizée Fan

Quote Originally Posted by unreal
    Prezydent to nie szycha-nie zna się na Alizee
    unreal --> to to dopiero jestes szycha, perfekt wiedza na temat alizee, oraz jeszcze ma znajomosci w wyzszych sferach

unreal a ecrit:
    Mam na myśli tych posiadających własne strony o Alizee.Liczę na Was
    Mówisz o podlinkowaniu tego forum ze strony? Właśnie się zastanawiam, czyby tak nie zrobić. Bo robić kolejne forum tylko dla jednej strony, to chyba nie za bardzo. Zresztą wystarczy kuknąć na takie fora, chociażby polskich stron...

Mega Alizée Fan

HEJ!!!
    Już raz chciałem podpiąc to Forum do Alizetki... ale niedostałem odezwu... Wobec tego wydaje mi się ze moznaby było uczynić TO forum - Polskim Forem Uniwersalnym... podpiętrym do wielu stron....

Tak jak w "kapitanie planecie"- dopiero wszyscy razem zdołamy pokonać Zło (czyt: pustki na Forach, polskich dotychczasowych..)!!!

Zatem co myślicie o tym pomyśle - wyzbyć się wszystkich i nnych i spychac ludzi własnie tutaj - wyobraźcie sobie - co by się tutaj działo!!!

Pozdrawiam!

Mega Alizée Fan

czemu nie
    ale uniwersalne w sensie tylko o Alizee

gg:1848546 / WPkontakt:dziura44 www.hahm-pol.webpark.pl

TomeG a ecrit:
    Już raz chciałem podpiąc to Forum do Alizetki... ale niedostałem odezwu...
    Hmm, o ile pamietam, to od pewnego czasu "współpracujesz" z ową stroną. Kuriozalna musi być ta współpraca skoro nawet nie raczono ci odpowiedzieć...
    Wobec tego wydaje mi się ze moznaby było uczynić TO forum - Polskim Forem Uniwersalnym... podpiętrym do wielu stron....
    Idea słuszna, ale jest jedno ale... Ile masz stron o Ali w PL? (zapominając na chwilę, że też takową posiadam) I to takich, które rzeczywiście prezentują jakiś poziom? Niewiele... Toteż, jeśli jedna (Alizetka) odpadnie, może będzie TO Polskim Forum, ale napewno NIE uniwersalnym...
    Zatem co myślicie o tym pomyśle - wyzbyć się wszystkich i nnych i spychac ludzi własnie tutaj
    No tak, ale zastanów się chwilkę. To oznacza wyzbycia się części swojej "suwerenności" w kwestii decydowania jakie treści bedą kojarzone ze stroną. (Ja mam z tym mniejszy problem, bo do tej pory forum nie mam, ale moge się postawić na miejscu innych, którzy mają). A mało kto byłby gotów podpiąć coś nad czym ma zerową kontrolę - w domyśle wypadałoby im dać moda na zachętę...
    - wyobraźcie sobie - co by się tutaj działo!!!
    Hehe, oj działo by się...

Mega Alizée Fan

Hmm, o ile pamietam, to od pewnego czasu "współpracujesz" z ową stroną. Kuriozalna musi być ta współpraca skoro nawet nie raczono ci odpowiedzieć...
    Źle mnie zrozumiałeś, a ja się niemal poczułem urażony....
    To tutaj na forum nie dostałem odezwy... a na alizetce mam 50% zdania....
    A na alizeeworldzie - 100%!!!!!!!!!
    Tutaj około 15%
    za inych forach także coś około 68%
    plus bonusy
    .....co razem daje ze do moje zdanie pokrywa około 200% wszelkich wypowiedzi w światku Alizee....

Mówiłeś że posiadacze stron będą niezadowoleni z tego ze niemieliby już suwerenności... - to prawda.
    Ale kto do cholery, jaka strona chce mieć forum które odwiedza 1 osoba na 2 dni!!!??? CrooLiku chyba rozumiesz...
    Dlatego tylko pazerny głupek nie zgodziłby się na założenie fora uniwersalnego - neutralnego - dla - każdego.....

Pozdrawaim!!!

TomeG a ecrit:
    Źle mnie zrozumiałeś, a ja się niemal poczułem urażony....
    No faktycznie, widać źle cię zrozumiałem. Sorry, ale to było tak sformułowane, że o 'misunderstanding' nie trudno. Jeszcze raz przepraszam...
    A na alizeeworldzie - 100%!!!!!!!!!
    Hehe, ciekawe dlaczego...? :-P
    moje zdanie pokrywa około 200% wszelkich wypowiedzi w światku Alizee....
    Hmm, widze, że tworzysz jakąś nową teorię matematyczną, ale to bardzo dobrze!
    Mówiłeś że posiadacze stron będą niezadowoleni z tego ze niemieliby już suwerenności... - to prawda.
    Ale kto do cholery, jaka strona chce mieć forum które odwiedza 1 osoba na 2 dni!!!??? CrooLiku chyba rozumiesz...
    Dlatego tylko pazerny głupek nie zgodziłby się na założenie fora uniwersalnego - neutralnego - dla - każdego.....
    Tak, no wiadomo, ale "przecież to moje, moje, moje". hie, hie

Alizée Fan

No wlasnie...nie potrafimy sie dogadac czest w naszym narodzie no i bedziemy mieli 100 forum o ALizee a na kazdym z nich wlasnie 1-2 osoby i po co to...jak to mówią: kupą mości Panowie a wtedy o wiel więcej zdzialamy. Aha jako ze jeszcze nie rozgryzlem tego forum do konca to pytanie czy ma ono jakis swoj banie i ew. gdzie bo na swojej stronce tez chcialbym umiescic link do tego forum.
    Artee www.priscilla.pl

GG 1525284

Mega Alizée Fan

musimy się zorganizować i w jakiś sposób sprawić by na każdej polskiej stronie o Alizee był link do naszego forum (razem może damy rade)
    a możnaby też coś sprubować na portalach o muzyce...

gg:1848546 / WPkontakt:dziura44 www.hahm-pol.webpark.pl

Mega Alizée Fan

Quote Originally Posted by Artee
    No wlasnie...nie potrafimy sie dogadac czest w naszym narodzie no i bedziemy mieli 100 forum o ALizee a na kazdym z nich wlasnie 1-2 osoby i po co to...jak to mówią: kupą mości Panowie a wtedy o wiel więcej zdzialamy. Aha jako ze jeszcze nie rozgryzlem tego forum do konca to pytanie czy ma ono jakis swoj banie i ew. gdzie bo na swojej stronce tez chcialbym umiescic link do tego forum.
    Ha! Baner to akurat jedyna rzecz którą włącznie z htmlem potrafię zrobić.... Wykonać takowego...? Czy może to i już łamanie prawa...
    Można by było zrobic baner podlinkowany bezpośrednio do polskiej strefy... ale coś mi to śmierdzi przestępstwem....

Tags for this Thread