PDA

View Full Version : Shakira - powrót

Resident
19th June 2005, 12:56
http://img256.echo.cx/img256/3659/sh19fe.jpg
A co Fani/Fanki Alizée my¶l± o Pani Shakirze? :) jak siê podoba Wam jej muzyka no i oczywiscie jak sama wokalistka? :wink: w³asnie siê dowiedzia³em ¿e Shakira powraca na scene i juz wyda³a now± p³ytkê. Nie mogê siê doczekaæ a¿ wyjdzie jaki¶ jej teledysk, bo zawszê j± lubi³em pos³uchaæ i poogl±daæ :wink: Piszcie, pozytywne jak i negatywne komentarze mile widziane. Pozdrawiam.

oleger
19th June 2005, 13:06
Ja tam w sumie lubie Szakire ³adnie tanczy, krêci biodrami,³adna jest tesh ale jej
nie s³ucham :? :D :mrgreen:

Ronnie
19th June 2005, 13:35
A ja jej tez nie slucham, najlepiej to jej wychodzi krecenie tyleczkiem :D

Reich86
19th June 2005, 14:15
A ja tam nwet lubie Shakire i mam jej kilka piosenek, ale nie jestem jej takim maniakiem jak Alizee.

Czesteros
19th June 2005, 15:20
No ³adna jest, to fakt... ale jako¶ jej nie s³ucham :mrgreen:

snajper
19th June 2005, 15:38
faktycznie....dosyc ladna to ona jest, ale bez makijazu to pewnia jakas tam zwykla panna...a muzyki jej jakos nieslucham, i niezamierzam w najblizszej przyszlosci

Przemyslav
19th June 2005, 17:08
Ladnie tyleczkiem kreci :):) Ostatnio popularna jest jej nowa pisonka La Tortura :) Calkiem spoko, jednak bardziej wolalem bardziej dynamiczna: Whatever, Whenver ::):):)

oleger
19th June 2005, 18:16
to chyba nazywa³o siê Whenever Wherever swistaq ale mniejsza z tym
bo pioseneczka mi sie bardzo podoba :D :mrgreen: :cheesy:

Wasik
19th June 2005, 18:29
Wajnie krêci biodrami :boff: i ma kilka fajnych piosenek :D

Bartek
30th June 2005, 08:55
Fajna z niej laska ale i tak jej nie s³ucham i nie mam zadnych piosenek i teledysków !! :afro:

GApa
8th July 2005, 16:11
Fajna z niej laska ale i tak jej nie s³ucham i nie mam zadnych piosenek i teledysków !! :afro:

A ja mam teledyskow jej chyba 4 lacznie z tym nbajnowszym :D Fajna ogolnie nawet nuta , osobiscie mi sie podoba no ale oczywiscie o wiele bardziej sam teledysk . No Shakira to swojego rodzaju specjalistka od krecenia bioderkami bo w koncu umie taniec brzucha :D Fajnie tanczy w tym nowym teledysku wysmarowana czyms na czarno :P

aga
14th July 2005, 15:55
a ja o sobi¶cie nie lubie Shakiry a jeszce bardziej zrazi³a mnie do siebie jak powiedzia³± ¿e na pocz±tku ¶piewa³a angielskie wersje swoich piosenek i nierozumia³a nawet o co w tym chodzi dopiero póxniej dosta³a t³umaczenie. Strasznie mnie to wkurzy³o nie wiem jak mo¿na nagraæ piosenkê która idzie w ¶wiat i nie wiedziec o czym ona jest, o czym sie ¶piewa.

GApa
14th July 2005, 20:45
normalnie :D luzik Shakira jest spoko kobietka. :P :P

george
14th July 2005, 22:04
hmm Shakira, nic ogólnie do niej nie mam i jej muzyki te¿ nie s³ucham

Dziewczyna
6th September 2005, 18:29
Lubiê jej niektóre piosenki, ale, rzeczywi¶cie, zrazi³o mnie do niej trochê to o czym napisa³a aga.

Nathalie
10th October 2005, 20:31
te¿ uwa¿am ¿e niektóre piosenki ma ca³kiem fajne

Maju
11th October 2005, 14:54
Ja te¿ lubie Shakire :wink: ale jak sciaglem nowy jej album to tylko jedna pisoenka mi sie podoba "La tortura"

Krogi
11th October 2005, 16:04
Ja te¿ lubie Shakire :wink: ale jak sciaglem nowy jej album to tylko jedna pisoenka mi sie podoba "La tortura" No w zasadzie masz racjê, bo reszta to nie jaka¶ nad zwyczajna :( ale ta jest ca³kiem sympatyczna :lol::lol:

snajper
11th October 2005, 16:34
"La tortura

fajny teledysk do tego :)

Britnejmen
13th November 2005, 20:37
mam jej wszystkie p³yty, kilkadziesiat remixów i lubie jej g³os itw... choc ostatnia p³yta to beznadziejna, poza La Tortura rezta taka denna, md³a, nie przechodzi